Нова «прокладка» з групи Кривопішина по накатаній схемі відхопила 14 мільйонів Донецької залізниці
27.11.2014   //   78 Переглядів

ДП «Донецька залізниця» 19 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Центр гальмівного устаткування» на закупівлю запчастин на суму 14,17 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено гальмівні колодки до тягового рухомого складу у кількості 56 000 од., постачатимуть до кінця поточного року.

Фірма «Центр гальмівного устаткування» заснована у травні цього року, директором записаний Анатолій Анатолійович Єфіменко, а власником усього статутного капіталу, котрий становить 1 тис грн., є кіпрська компанія «АйТі-Бестіросс Лімітед» (IT-Bestiross Limited). Компанія створена у червні 2013 р., незмінним її власником є «Zipernot ltd» (власність заведена на Паріса Гаврілідіса з Кіпру). На «Zipernot ltd» також оформлена низка компаній з кола очільника ДТГО «Південно-Західна залізниця» Олексія Кривопішина, а саме «Сучасні фрікційні системи» і «Група компаній «Вектор».

Окрім того «ЦГУ» приписаний за адресою м.Київ, пров. Киянівський, буд. 7-А. Тут же зареєстроване ТОВ «Мастер Клін» з оточення того ж Кривопішина: засновником фірми раніше був Віталій Величко, бізнес-партнер родини Кривопішина.

За даними протоколів розкриття, представниками «Центру» на тендер ходять або Ярохович Н.В., або Задорожня Є.В. Вони ж раніше ходили на тендери залізничників за вказану вище «ГК «Вектор».

Вигравати тендери «ЦГУ» почало у вересні цього року, за два місяці фірма зібрала чотири замовлення на 44,37 млн грн.

Єдиним або єдиним допущеним до участі конкурентом «Центру» на усіх виграних ним торгах стає засноване рік тому ТОВ «Агенція спеціалізованих послуг» Дениса Ткаченка. Ця фірма вже не раз розігрувала тендери залізничників з компаніями з кола Кривопішина.