Сусіди Дубасів за 2 мільйони каналізують мікрорайон у Здолбунові
26.11.2014   //  

Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації 17 листопада уклав угоду з ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж» на будівництво каналізаційної мережі малоповерхової забудови в м.Здолбунів (мікрорайон «Осада»). Вартість угоди складає 1,80 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи мають виконати по грудень 2015 року. Будівництво фінансується з державного бюджету.

У переліку робіт – прокладання каналізаційних мереж по вул.Парковій, Коперника, Стуса, Миру, Квітневій, Західній, 2-го Лютого, монтаж комплектної насосної станції.

Фірмою «Рівнеагроспецмонтаж» володіють Роман Мельник, а також Валентин і Віра Лопачуки, котрі упродовж багатьох років були зареєстровані у сусідніх будинках з сім’єю голови правління ПАТ «Рівнегаз» депутата Рівненської облради Петра Дубаса.

Ця фірма відома тим, як регулярно розігрувала тендери з іншими компаніями, пов’язаними з родиною Дубасів. Наприклад, з «Фірмою Опорядрембуд», засновницею якої раніше була дружина Дубаса Тамара і цей самий Роман Мельник. Або зі згаданим вище «Теплопроектмонтажем», співвласником котрого була і є Любов Ясельська, яка разом з Дубас і Мельником створювала «Опорядрембуд».

За останні шість років «РАСМ» виграв тендерів на 245,68 млн грн. Докладніше про історичні зв’язки цих та інших компаній з Дубасами тут.