Залізничники за місяць злили вже 30 мільйонів новій «прокладці» групи Кривопішина
24.11.2014   //   74 Переглядів

ДП «Південна Залізниця» 17 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Центр гальмівного устаткування» на постачання запчастин на суму 13,54 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено запасні частини до тягового рухомого складу, а саме колодки чотирьох типів.

Фірма «Центр гальмівного устаткування» заснована у травні цього року, директором записаний Анатолій Анатолійович Єфіменко, а власником усього статутного капіталу, котрий становить 1 тис грн., є кіпрська компанія «АйТі-Бестіросс Лімітед» (IT-Bestiross Limited). Компанія створена у червні 2013 р., незмінним її власником є «Zipernot ltd» (власність заведена на Паріса Гаврілідіса з Кіпру). На «Zipernot ltd» також оформлена низка компаній з кола очільника ДТГО «Південно-Західна залізниця» Олексія Кривопішина, а саме «Сучасні фрікційні системи» і «Група компаній «Вектор».

Окрім того «ЦГУ» приписаний за адресою м.Київ, пров. Киянівський, буд. 7-А. Тут же зареєстроване ТОВ «Мастер Клін» з оточення того ж Кривопішина: засновником фірми раніше був Віталій Величко, бізнес-партнер родини Кривопішина.

За даними протоколу розкриття, представником «Центру» на нинішній тендер прийшов Ярохович Н.В., він же навесні ходив на тендери залізничників за вказану вище «ГК «Вектор». Цей же Ярохович представляв «ЦГУ» на ще одному тендері на 10 млн грн. Ще на одному тендері «ЦГУ» представляла Задорожня Є.В., яка у минулорічних протоколах також фігурує у якості представника «Вектору».

Вигравати тендери «ЦГУ» почало у вересні цього року, за місяць фірма зібрала замовлень на 30,22 млн грн.

Єдиним допущеним до участі конкурентом «Центру» на нинішніх торгах сталозасноване рік тому ТОВ «Агенція спеціалізованих послуг» Дениса Ткаченка. Ця фірма вже не раз розігрувала тендери залізничників з компаніями з кола Кривопішина. З цією ж компанією «ЦГУ» розігрував тендер і попередні рази.

Тип колодки К-сть Ціна, грн./шт.
колодка тип “С” 19000 237,60
колодка тип “Ф” 19000 257,40
колодка тип “М” 13000 279,48
колодка ЧС 2500 202,14