Тюремники купили харчів на 67 мільйонів – олія по 41 гривні за кілограм
24.11.2014   //   131 Переглядів

Державна пенітенціарна служба України за результатами тендерів уклала низку угод на постачання продуктів харчування на 66,73 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Гран-терра» отримає 13,02 млн грн. на постачання майже 1 тисячі тонн квашеної капусти по 13,40 грн./кг для установи виконання покарань та слідчих ізоляторів у Донецькій та Луганській областях.

Фірма Олени Пічул була заснована у 2010 році, однак цей підряд став першим на державному тендері.

Раніше Пічул також виступала співзасновницею фірми з майже ідентичною назвою «Гран терра». Тут її партнерами були Валерій Пічул та донеччанин Анатолій Горайчук. Останній мав партнером по фірмі «Украгроімпекс» Ігоря Дрижирука, який входив до наглядової ради «Укрбізнесбанку».

ТОВ «Торговий дім «Нерей» отримало найбільші підряди на 53,71 млн грн. на постачання 1,1 тис тонн консервів з м’яса птиці по 33,95 грн./кг та понад 800 тонн соняшникової олії для установ виконання покарань по Україні. При цьому олію придбано по 41 грн./кг, що більш ніж вдвічі дорожче від магазинних цін.

Конкуренцію на консервному тендері переможцю склало ТОВ «Бусідор», на олійному – ТОВ «Люкс про форм».

Фірму «Нерей» заснував наприкінці 2011 р. білорус Сергій Рилкін, очолює фірму у якості директора Вікторіо Манжула (з Черкас). Компанія почала вигравати державні тендери у лютому 2013 р., отримуючи більшість підрядів від військової частини 3078 Внутрішніх військ та пенітенціарної служби. Загалом фірма менші ніж за два роки виграла тендери на 112,44 млн грн.