У Полтаві вирішили будувати спорткомплекс за 56 мільйонів
21.11.2014   //  

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому 17 листопада за результатами тендеру уклало угоду з Полтавською районною міжгосподарською будівельною організацією «Райагробуд» на будівництво спорткомплексу за 56,10 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Спортивно-видовищний комплекс із приміщеннями громадського призначення будуватимуть по вул. Петра Юрченка, 1-а. Роботи триватимуть до вересня 2016 р.

Проектом передбачене будівництво триповерхової будівлі комплексу з вестибюлем, двома плавальними басейнами 50х21м та 25х8м, трибунами на 298 глядачів, спортивно-тренувальним залом розміром 12х24м. Для спорткомплексу також побудують окрему котельню й облаштують автостоянку на 47 автомашин.

Директором підприємства «Райагробуд» є Олександр Даценко, власником офіційно записаний трудовий колектив. За однією адресою з «Райагробудом» (с.Божківське, вул.Заводська, 3) знаходиться ТОВ «Полтаврайагробуд». Співвласниками останнього разом із Даценком є Микола Васюха, Павло Оленєв і Валентина Яланська.

Нагадаємо, ця фірма отримувала підряди на будівництво соціального житла у Полтаві загалом на 30 млн грн., при цьому за інформацією місцевих ЗМІ, будівництво вела інша компанія – «Полтаваагроінвест», співвласниками котрої є Ірина Климко (45%), падчерця мера Полтави Олександра Мамая, і Світлані Білецькій (45%), свого часу прописаній в одній квартирі з В’ячеславом Білецьким, першим заступником міського голови.

Загалом же за останні шість років фірма «Райагробуд» виграла тендерів на 93,06 млн грн.

Єдиним конкурентом фірми стало ТОВ «Полтававодопровід», власники Наталія Захарова, Валерій Калюжний, Наталія Пінчук, Наталія Погоріла і Владислав Ципочка. Компанія має 2 тис грн. статутного капіталу, єдиний виграний за останні шість років тендер – це 3,73 млн грн. минулого року на інженерні мережі.