Фірма, очолювана директоркою чоловіка Юлії Тимошенко, продала «Енергоатому» смоли на 6 мільйонів
20.11.2014   //   256 Переглядів

ДП «НАЕК «Енергоатом» 13 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Техно Хім Інвест» на постачання смоли на суму 5,50 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено 12 000 л іонообмінних смол «Lewatit» для Запорізької АЕС, поставити мають упродовж двох місяців.

Власником «Техно Хім Інвест» записаний Віталій Карлюк з м.Кагарлик Київської області, який займається виробництвом насіння сільськогосподарських культур. Директором фірми є Ольга Короленко, яка раніше обіймала аналогічну посаду у ТОВ «Фармасепт» Владислава Труша і Олександра Тимошенка, чоловіка Юлії Тимошенко. Фірма «Техно Хім Інвест» раніше розіграла тендер зі спорідненою фірмою «Інформторгсервіс» того самого Владислава Труша.

Цього разу єдиним конкурентому «Техно Хім Інвест» було дніпропетровське ТОВ «ТАУ Н». Компанія належить Віталію Осоліхіну, має 100 грн. у статутному капіталі. Єдиний виграний до цього часу тендер – 2,60 млн грн. від «Енергоатому» в серпні цього року, тоді єдиним допущеним до участі конкурентом фірми був «Техно Хім Інвест», а дешевші пропозиції були відхилені за технічну невідповідність.