Залізничники дали 9 мільйонів народженій під тендер «прокладці»
13.11.2014   //   283 Переглядів

ДТГО «Південно-Західна залізниця» 6 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Бонметон» на закупівлю обладнання на суму 9,18 млн грн. Про це повідомляється  у «Віснику державних закупівель».

Закуповують обладнання для автоматизованої системи обслуговування пасажирів приміського залізничного транспорту на ст. Вишневе, йдеться про пункти продажу й турнікети. Замовлені чотири комплекси, у вартість також входять монтажні і пусконалагоджувальні роботи.

Фірму «Бонметон» заснували 25 червня, тобто на наступний день після оголошення тендеру – 24 червня. Власником і директором є Максим Сергійович Кандала, статутний фонд складає 1 тис грн., тендерів поки не вигравала. Приписана фірма у багатоквартирному будинку по вул. Пимоненка,5.

Єдиним конкурентом фірми було ТОВ «Алкес», власником і директором котрого записаний Іван Іванович Андрієць з села Малі Копані (Херсонська обл.), статутний фонд складає 2 тис грн. Єдиний тендер, який вигравала фірма – це реєстраційна техніка для Південної залізниці минулого року на 174 тис грн.