Гіршфельд виграв вибори по мажоритарці і 26 мільйонів «Укрзалізничпостачу»
11.11.2014   //   288 Переглядів

ДП «Укрзалізничпостач» 30 жовтня за результатами тендеру уклало низку угод з ПАТ «Харківський підшипниковий завод» на закупівлю підшипників на загальну суму 25,88 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлені Підшипник кочення роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами двох різних типів, ціни на окремі типи деталей на «ВДЗ» не оприлюднені.

Акції «Харківського підшипникового заводу» поділені таким чином:

35% – ПАТ «У.П.Е.К.». Основним власником ПАТ «У.П.Е.К.» із часткою в 53% є Анатолій Гіршфельд, чинний народний депутат від Партії регіонів. На цих виборах балотувався за мажоритарним округом у Харківськиій області, уже як безпартійний самовисуванець, за попередніми підрахунками ЦВК до парламенту нового скликання Гіршфельд проходить.

25% – ТОВ «Слобожанський Логістичний Комплекс», основна частка ПАТ «У.П.Е.К.».

20% – і Пайовий венчурний інвестиційний фонд недиверсифікованого виду закритого типу «УПЕК-Інвест». Фондом володіють ПАТ «У.П.Е.К.» і ТОВ «Металінвест». Власниками останнього є низка фізосіб, серед них Олексій Олександрович Подскребалін і Надія Кессель,а директором – Катерина Князєва.

20% – британська «WTB Industrial investments LTD».

Єдиним конкурентом фірми виступило ТОВ «Фірма Меганом», яка також контролюється групою УПЕК Гіршфельда. До 2002 р. її прямим власником було ПАТ «У.П.Е.К.», фірми й досі приписані за однією адресою в Харкові – Батицького,4. Наразі офіційними власниками компанії є:

  • ТОВ «УПЕК-Техсервіс» (20%). Власники – Наталія Дубина (та сама, що й співвласник фірми-перефожця), Дмитро Кірсанов і Маргарита Оратовська.
  • ТОВ «Фірма Енергопром» (20%). Співвласниками є низка фізосіб, зокрема Надія Кессель (та сама, що й співвласник заводу), Олександр Гарасько й Леонід Сегал.
  • Сергій Степанович Квак (50%),
  • Марина Анатоліївна Козлова (10%).

Гарасько і Сегал також є співвласниками ТОВ «Проммашінвест». Разом з ними до складу власників входить «WTB Industrial investments LTD» – та сама британська фірма, що є співвласником заводу.

Кессель й Оратовська є співвласницями ТОВ «Українське конструкторське бюро трансмісій і шасі». Іншими співвласниками якого є «У.П.Е.К.» і згаданий вище Подскребалін.

Квак і Кірсанов відомі як бізнес-партнери Подскребаліна – по фірмі ТОВ «Транссєрвіс», власником котрого раніше, до Квака, було те саме ПАТ «У.П.Е.К.».

Кірсанов і Кессель є також бізнес-партнерами Лариси Марусовської (ТОВ «Абразив 2003»).