Партнер Дерев’янка будує бізнес-центр під Андріївською церквою, яка сповзає з гори
07.11.2014   //   355 Переглядів
Недобудова Гурєєва на Боричевому Току у підніжжі Андріївської церкви.

Недобудова Гурєєва на Боричевому Току у підніжжі Андріївської церкви.

Київська міська рада рішенням від 30 листопада 2000 р. передала у Василю Гурєєву у приватну власність земельну ділянку 0,10 га на вул. Боричів Тік, 9а. На ній зараз ведеться будівництво бізнес-центру, яке загрожує руйнуванням Андріївській церкві.

Ця земля знаходиться на території державного заповідника «Стародавній Київ», за 200 метрів внизу по схилу від Андріївської церкви. Гора схильна до зсувів і там свого часу там проводили укріплювальні роботи.

У вересні 2008 року затвердили проект зведення 6-поверхового будинку на Боричевому Току. Замовником будівництва виступило ЗАТ «Укрндiм’ясомолпром». Роботи розпочалися у 2010 році і ведуться по цей день.

DIGITAL CAMERA будинок1

У листопаді минулого року «Укрндiм’ясомолпром» реорганізувалося у ТОВ, власниками якого є Василь Гурєєв, ТОВ «Інтербізнес Інвест» і ТОВ «Компанія Єврорезерв».

Засновниками «Інтербізнес Інвест» записані Андрій Ліснічий з Краматорська і кіпрська компанія «Уоллнер Лімітед». «Компанія Єврорезерв» належить киянину Андрію Попову і ТОВ «Інтербізнес Капітал» Дмитра Кононенка з м.Слов’янська Донецької області.

Щодо Андрія Попова, то він є акціонером ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень». Співвласниками банку також є Степан Івахів і Сергій Лагур – галицькі бізнесмени, бізнес-партнери народного депутата Ігоря Єремєєва.

Василь Гурєєв до 2000 року був міністром машинобудівництва України, а потім народним депутатом 4,5,6 скликань, входив до фракції Партії регіонів.

Його донька Віра Гурєєва разом з Юрієм Деревянком відомі як засновники «Фонду підтримки вітрильного спорту» разом з банком «ТК Кредит» народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка.

За даними «Дзеркала тижня», Юрій Дерев’янко і Василь Гурєєв раніше були причетні до групи фірм («Арт-мастер», «3-Т»), які останніми роками разом з концерном ЄДАПС контролювали роботу державних реєстрів Міністерства юстиції, у тому числі ЄДР. Міністр юстиції часів Януковича Олена Лукаш заявляла, що держава витратила на послуги цих фірм $400 млн.

Дерев’янко з 2012 року є народним депутатом і на позачергових парламентських виборах 26 жовтня переміг на мажоритарному окрузі у Івано-Франківській області як висуванець партії «Воля». Також Дерев’янко був основним спонсором виборчої кампанії партії «Воля».

Після виборів один із лідерів «Волі» Єгор Соболєв (балотувався по списку «Самопомочі») повідомив, що «величезною помилкою було взяти в партію і у творення люстраційного законодавства Юрія Дерев’янка. Це дуже талановитий шахрай, за яким стоїть величезне угруповування з викачування грошей платників податків».

У відповідь Дерев’янко заявив, що буде вимагати спростування цих слів.

Док5.3.Гуреев-Андреевская-церква