Виробника соків і фірму «бютівки» оштрафували на 17 тисяч за розіграні тендери на 5,5 мільйонів
18.10.2014   //   427 Переглядів

Суд погодився з висновками Антимонопольного комітету і стягнув з ТОВ «Галс ЛТД» 17 тис грн. штрафу і 17 тис грн. пені за порушення законодавства під час участі у державних тендерах у 2008-2009 роках. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 14 жовтня.

У серпні 2011 року АМКУ оштрафував ТОВ «Галс ЛТД» на 17 тис грн., ПП «Мега-Крокус» на 17 тис грн. і Міське комунальне підприємство харчування учнів шкіл м.Чернівці на 7 тис грн. за антиконкурентні узгоджені дії під час участі у закупівлі послуг громадського харчування відділом освіти Заставнівської районної державної адміністрації у 2008 році. Домовленості між фірмами забезпечили перемогу у цій закупівлі ПП «Мега-Крокус», з яким було укладено договір на суму 2,5 млн грн.

ТОВ «Галс ЛТД» у встановлений строк не сплатило накладений штраф, тому суд стягнув з фірми також пеню.

АМКУ оштрафував ПП «Мега-Крокус» і ТОВ «Галс ЛТД» також і за розіграний тендер із закупівлі послуг громадського харчування, який відділ освіти Заставнівської РДА провів у 2009 році. У цій брало участь також Підприємство споживчої кооперації «Марко». Переможцем тендеру вартістю 3,18 млн грн. стало ПП «Мега-Крокус».

Засновниками ПП «Мега-Крокус» (Заставна, Чернівецька обл.) є Василь Пацарнюк і депутат Заставнівської районної ради від ВО «Батьківщина» Людмила Пацарнюк.

Засновниками ТОВ «Галс ЛТД» (Глибока, Чернівецька обл.) є Володимир Завадовський і Тетяна Завадовська. Ця фірма є виробником соків (ТМ «Глибкон»), зокрема, згідно з даними сайту підприємства, «Галс ЛТД» є найбільшим заготівельником березового соку на Буковині.