Міноборони забирає у боржника склади під Харковом
14.10.2014   //  

Суд стягнув з ТОВ «Вєгол» на користь Квартирно-експлуатаційного відділу Харкова 802 тис грн. боргу та зобов’язав фірму повернути КЕВу нерухоме військове майно – нежитлові приміщення площею 10181,6 кв м військового містечка №122. Про це свідчить рішення Господарського суду Харківської області від 17 вересня.

У листопаді 2009 року КЕВ міста Харкова віддало ТОВ «Вєгол» в оренду приміщення, що розташовані у Харківському районі на хуторі Небоженка, під склади.

У 2010 році орендна плата становила 59,5 тис грн. на місяць. У подальшому додатковими угодами її розмір кілька разів змінювався і у липні 2011 року був встановлений на рівні 51,8 тис грн. на місяць.

У подальшому фірма перестала платити орендну плату. За період період з 01.10.2011 по 01.11.2012 в неї утворився борг у розмірі 802 тис грн.

Суд зобов’язав ТОВ «Вєгол» сплатити цю заборгованість і повернути приміщення Міноборони. При цьому суд відмовився задовольнити зустрічний позов фірми, у якому вона просила зарахувати в рахунок орендної плати вартість виконаних ремонтних робіт на суму 626 тис грн.

Суд вказав, що у договорі оренди було прописано, що вчасне здійснення ремонту за власний рахунок було обов’язком ТОВ «Вєгол». Крім того, при проведенні конкурсу про визначення переможця конкурсу на право укладання договору оренди, TOB «Вєгол» саме запропонувало провести ремонт будівель за власні кошти і не вимагати компенсації його вартості.

Засновниками ТОВ «Вєгол» є Віталій Єрмаков, Олена Григорьєва, Володимир Ольховський і Михайло Лубченко.