Харківська ОДА постраждала від сепаратистів на 6 мільйонів
12.09.2014   //  

Обласне комунальне виробничо-експлуатаційне підприємство «Держпром» м.Харкова 4 вересня уклало угоду з ПП «Фасад-Сервіс» на капітальний ремонт приміщень та фасаду будинку по вул. Сумська, 64. Вартість угоди складає 5,78 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Підприємство «Фасад-Сервіс» належить харків’янину Назару Ковтуну.

Йдеться про адмінбудівлю, де працює Харківська облдерждміністрація, облрада та міськрада, балансоутримувачем якої є ОК ВЕП «Держпром».

Тендер проведено за неконкурентною переговорною процедурою. Замовник послався на особливі обставини які унеможливлюють дотримання строків відкритих торгів, і потребу провести ремонтні роботи в найкоротший термін.

6 квітня 2014 року будівля по вул. Сумська, 64 була захоплена та утримувалась сепаратистами. Правоохоронні органи порушили кримінальне впровадження за ознаками ст. 294 ККУ «Масові заворушення».

У результати захоплення виникла пожежа, вигоріли кабінети і коридори 1-1 поверхів, вибито фактично всі вікна першого поверху будівлі, частково вибито вікна на другому поверсі, пошкоджені тротуар та фасади центральної частини тощо. Повністю знищено документацію ХОДА, вигоріли меблі та оргтехніка.

У червні цього року ЗМІ повідомляли, що Харківська ОДА, Харківська облрада, Академія внутрішніх військ і ОК ВЕП «Держпром» направили до суду позови про відшкодування матеріального збитку на суму 4 млн грн., з них основний позов від «Держпрому» на 3,7 млн грн.