Аудитори знайшли 6 мільйонів переплат на будівництві розв’язки та ковзанки
12.09.2014   //  

Підрядники будівництва дорожньої розв’язки та спортивного комплексу в Києві завищили кошториси загалом на 5,91 млн грн. Про це йдеться у повідомленні першого заступника глави КМДА Ігоря Ніконова на виконання доручення Володимира Кличка про проведення аудиту об’єктів будівництва у місті. Відповідний лист опубліковано на сайті КМДА.

Найбільшу переплату виявили на реконструкції транспортної розв’язки на примиканні Дніпровського узвозу до Набережного шосе у Печерському районі. Вартість виконаних робіт, за оцінкою «Київекспертизи», склала 4,71 млн грн. (замовник – КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва»).

Окрім того в 1,20 млн гр. оцінили завищення обсягів і вартості виконаних робіт на будівництві спортивного комплексу зі штучним льодовим покриттям по вул. Міста Шалетт,6 у Дніпровському районі (об’єкт КП «Інженерний Центр»).

Наступним об’єктом, щодо якого проводитимуть перевірку, стане транспортна розв’язка на Поштовій Пошті. Аудит діяльності «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва», яке було замовником реконструкції, розпочнуть після завершення робіт по об’єкту.

Тендер на розв’язку на Дніпровському шосе було проведено наприкінці 2011 р. За результатами відкритих торгів підряд вартістю 161,48 млн грн. отримала Корпорація «Альтіс-Холдинг» Олександра Глімбовського. Раніше його корпорація також отримувала підряди на вже загадану вище реконструкцію Поштової площі за 404 млн грн., на розбудову Бориспільського аеропорту (загалом373,15 млн грн.), реконструкцію аеропорту «Львів» до Євро-2012 вартістю 476 млн грн., будівництво баскетбольної арени у Львові за 54,77 млн грн.

Спорткомплекс також замовляли у 2011р. Тендер проводило Головне управління капітального будівництва КМДА (нині функції передано КП «Інженерний Центр»). Торги виграло ТОВ ВБП «Укргазкомплект», з яким уклали угоду на 10,12 млн грн. Власниками фірми володіють депутат Бориспільської райради від Партії регіонів В’ячеслав Опанасенко, Юрій Марусич і кіпрська компанія «Ланфаст трейдінг лімітед».