Залізниця розпиляла між рідними фірмами ще 9 мільйонів на ремонт
06.09.2014   //   90 Переглядів

ДП «Південна залізниця» 28 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ НВП «Укрремколіямаш» на капремонт техніки. Вартість угоди склала 8,70 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця наступного року мають відремонтувати виправочно-підбивочно-рихтувальну машину для стрілочних переводів та колії (ДКМ-1).

Власниками фірми «Укрремколіямаш»  Владислав Репешко й Аркадій Цобенко.

Ця фірма опосередковано є співвласником свого ж єдиного конкурента на цьому тендері – ТОВ ( «Науково-виробничий комплекс «Дніпроспецмаш». Його статутний капітал розподілений між Олександром Кравченком (35,52%), Русланом Майковим (28,72%), Сергієм Пустовойтенком (12%) і ПАТ «Сервісколіямаш» (23,76%). Останнє, у свою чергу, належить вказаному вище «Укрремколіямаш» і ним же заснованому ПАТ «Дніпроспецмаш».  Також у двох конкурентів в ЄДР зафіксований один на двох контактний номер – (056) 239-55-44.

Таким чином «Укрремколіямаш» володіє у «Дніпроспецмаш» часткою менше 25%. Разом з тим, донедавна ця частка була вища – 32%. Саме при такому розподілі ці дві фірми розіграли тендер «Придніпровської залізниці»  на 30 мільйонів, який замовник згодом скасував через «неможливість усунути порушення, що виникли через порушення законодавства».

Нагадаємо, два учасники вважаються пов’язаними особами, якщо в статутному капіталі кожного з них 25% і більше контролює один і той же власник.

За останні шість років фірма «Укрремколіямаш»  виграла тендерів на 111,10 млн грн., а «Дніпроспецмаш» – на 69,79 млн грн.