Фірма людини Ставицького на 16% завищила вартість ремонту офісу спецзв’язківців
11.08.2014   //  

ТОВ «Геотехноком» при проведенні ремонту адмінбудівлі Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України завищила вартість робіт на 16%, однак стягнути завдані збитки через суд держкомпанії не вдається. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 4 серпня.

Фірма «Геотехноком» провела ремонт адмінбудівлі у Києві у 2008 році на суму 2,04 млн грн. Поте, як встановила судова експертиза, реальна вартість виконаних робіт становить 1,71 млн грн.

Завищення ціни встановила Держфінінспекція. Як вказують ревізори, фірма двічі вказала в актах роботи з улаштування стелі з гіпсокартону в обсязі 150 кв м, а також зазначила роботи, які не були передбачені кошторисом – сантехнічні роботи і шліфування поверхонь підлоги.

Втім, суди дійшли висновку, що вимоги Адміністрації Дерслужби спецзв’язку є необґрунтованими. Оскільки акт ревізії Держфінінспекції не є належним доказом порушення фірмою зобов’язань за договором. А висновок судової експертизи хоч і встановив завищений розмір виконаних робіт по відношенню до об’єму, проте не встановив неналежну якість проведених робіт.

Разом з тим суди зазначили, що Дерслужба спецзв’язку сама обрала виконавця ремонту, роботи були виконані вчасно і прийняті без зауважень.

Засновниками ТОВ «Геотехноком» є екс-очільник «Чорноморнафтогазу» Сергій Головін, його брат Олексій Головін і однокурсник Ярослав Гладкий.

Сергій Головін протягом 2012-2013 років працював першим заступником голови правління НАК «Надра України». А перед цим він був директором ТОВ «Надра Юзівська», спільного підприємства НАК «Надра України» і ТОВ «СПК-Геосервіс», яке є стороною угоди про розподіл продукції щодо Юзівської площі з британсько-нідерландською Shell.

За даними ЗМІ, Сергій Головін є другом дитинства екс-глави Міненерго вугілля Едуарда Ставицького.