Фірма батька «яценюківця» отримає мільйон на рекультивацію рудника
29.07.2014   //   142 Переглядів

ДП «Новояворівське державне підприємство «Екотрансенерго» (Львівська обл.) 23 липня уклало угоду з ДП «Західбудсервіс»на надання послуг на суму 921 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про послуги технічної рекультивації залишкових площ сірковидобувних ділянок Немирівського рудника підземної виплавки сірки ПВС 250. Передбачено вивезення забрудненого ґрунту, завезення вапняково-сірчаних добрив, влаштування польової дороги, ремонт існуючої автодороги з твердим покриттям, влаштування переїзду і дренажних канав.

Роботи проведуть коштом державного бюджету до кінця 2014 року.

Цінова пропозиція ДП «Західбудсервіс» не була найдешевшою. ПП «БоТарБуд» пропонувало виконати ці за 885 тис грн. Однак замовник також враховував найдовший термін відстрочки платежу (10%) і найкоротший строк виконання робіт (10%). Так, переможець тендеру запропонував відстрочку платежу 30 днів і виконання робіт протягом 90 днів.

ДП «Західбудсервіс» належить ТОВ «Яворівбуд» Григорія та Андрія Мартиників. Раніше Григорій Мартиник був депутатом Яворівської районної ради. На тендері «Західбудсервіс» представляв заступник гендиректора Юрій Майгер, батько депутата Яворівської міськради від «Фронту змін» Юрія Юрійовича Майгера.

З часу заснування «Віснику держзакупівель» підприємство «Західбудсервіс» отримало підрядів на суму 52,57 млн грн.