«Укренерго» віддало людині Плачкова 73 мільйони на розподільчий пристрій
25.07.2014   //   429 Переглядів

ВП «Центральна електроенергетична система ДП «НЕК «Укренерго» 16 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Київська енергетична будівельна компанія» на реконструкцію відкритого розподільчого пристрою на підстанції «Новокиївська». Вартість угоди склала 72,97 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Реконструкцію з заміною обладнання мають виконати до кінця наступного року.

ТОВ «Київська енергетична будівельна компанія» («КЕБК») зареєстрована у м. Вишгороді Київської області. Засновниками підприємства є Алла Бровко і ПрАТ «СВС-Дніпро», що належить колективу фізосіб, з яких найбільші окремі частки мають депутат Вишгородської міськради Володимир Випирайло, Володимир Немировський, Сергій Бондаренко та Юрій Терляєв. З 2007 р. директором «СВС-Дніпро» є Микола Кравченко, який раніше очолював департамент капітального будівництва та реконструкції «Київенерго», працював у Мінпаливенергетики під керівництвом Івана Плачкова. Наразі Плачков є головою наглядової ради «Київенерго». За останні шість років «КЕБК» виграло тендерів на 210,59 млн грн.

Єдиним допущеним конкурентом стало ТОВ «Південна енергетична компанія», засновниками якої є Юрій Малярчук, відомий як співзасновник конеспортивного клубу «Богнатово» (Роздільнянський район Одеської області), Алла Малярчук, кіпрський офшор «Рексміт лімітед (Rexmith limited)» та росіянин Володимир Шугайло. Шугайло відомий як замначальника комерційного управління «Нафтогазової компанії «Ітера» (Росія).

Ще дві фірми були відхилені за невідповідність техвимогам, недостатню кількість устаткування, відсутність сертифікатів на обладнання.