Газовики розіграли 19 мільйонів на хімію між фірмами з однієї адреси
22.07.2014   //   140 Переглядів

Управління з переробки газу та газового конденсату (філія ПАТ «Укргазвидобування») 11 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Сервісінформ» на постачання каталізатора на загальну суму 19,25 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про каталізатор проточного каталітичного крекінгу«Мегалайт-Нано-Гіпер». Його замовили у кількості 7 тонн по 2,75 млн грн./т.

Львівську фірму «Сервісінформ» заснували наприкінці 2011 р. Нестор Білоус та Ігор Наконечний, зареєстрували компанію в гуртожитку «Львівського інструментального заводу» по вул. Зеленій, 253. Зараз компанія переоформлена на Геннадія Крохмального й зареєстрована за адресою м. Львів, вул. Навроцького, 4.

Тут же приписаний і єдиний конкурент «Сервісінформу» на цих торгах – ТОВ «Гептил», яке заснували у вересні минулого року, і яке записане на Людмилу Мариняк з села Нижнє Самбірського району.

За даними «ВДЗ», раніше жодна з фірм тендерів не вигравала.

Довідково:

«Мегалайт-Нано-Гіпер» використання у процесі низькотемпературного крекінгу нафти, газу, газового конденсату, їх сумішей, важких нафтових фракцій в якості каталізатора.