Улюбленцю біглого Тулуба додали ще 17 мільйонів на перинатальний центр у Черкасах
24.06.2014   //  

Департамент капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації 16 червня уклало угоду з ТОВ «Черкасиміськбуд» на реконструкцію поліклініки під перинатальний центр по вул.Менделєєва, 3 у м.Черкаси. Вартість угоди складає 17,39 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Тендер проведено за процедурою закупівлі в одного учасника, оскільки йдеться про додаткові роботи. «Черкасиміськбуд» вже проводить реконструкцію цієї поліклініки за договором від 23 липня 2013 року вартістю 50,29 млн грн.

Як повідомляє замовник, згодом виникла потреба у додаткових будівельних роботах в розділах: зовнішні мережі, архітектурні-будівельні рішення, конструкції залізобетонні, технологічні рішення, опалення і вентиляція, водопровід і каналізація, системи зв’язку, силове електрообладнання, електричне освітлення та інші, а також роботи по коригуванню кошторисної документації згідно з уточненнями по специфікаціях витрати матеріалів.

Раніше планувалося, що перинатальний центр введуть в експлуатацію до кінця 2013 року, згодом відкриття перенесли на весну. Як повідомляють в облдержадміністрації, будівництво зупинили з початку нового року у зв’язку з напруженою ситуацією в країні. У квітні представники підрядника повідомили, що можуть завершити роботи за три з половиною місяці.

За даними ВДЗ, на будівельні роботи і придбання обладнання для майбутнього перинатального центру в Черкасах вже проведено тендерів на суму 90,36 млн грн.

Будівництво перинатальних центрів в Україні розпочали в рамках національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства», ініційованого колишнім президентом Віктором Януковичем.

Основним власником компанії «Черкасиміськбуд» є Анатолій Бурський. У 2012 році з нагоди Дня будівельника Віктор Янукович нагородив його орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

«Черкасиміськбуд» почав вигравати тендери на реконструкцію медичних закладів в Черкасах після призначення губернатором Сергія Тулуба. За три роки фірма отримала підряди на 115,05 млн грн.

У тому числі «Черкасиміськбуд» у 2013 році отримало підряд вартістю 15,38 млн грн. на першу чергу реконструкцію Будинку Рад по бульв.Шевченка, 185 у м.Черкаси. Однак після втечі Віктора Януковича та оголошення прокуратурою у розшук Сергія Тулуба цей тендер було відмінено через неможливість «усунути порушення, що виникли через порушення законодавства».