Сім філій «Укртрансгазу» заправляться у Єрємєєва на 120 мільйонів, Коломойського викинули
20.06.2014   //  

ТОВ «ВОТ Рітейл» у період 10-12 червня уклав угоди з регіональними філіями «Укртрансгазу» на постачання палива на загальну суму 19,22 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Зокрема 15,08 млн грн. фірма отримає від «УМГ «Донбастрансгаз», решту 4,14 млн грн. їй виплатить «УМГ «Черкаситрансгаз». При цьому граничні ціни для першого встановлені на суттєво вищому рівні за договірні ціни для другого.

Тип палива Ціна, грн./л (Донбастрансгаз) Ціна, грн./л (Черкаситрансгаз) Ціна, грн./л (max. по Україні станом на 18/06)
Бензин А-92 22,69 17,50 15,69
Бензин А-95 23,99 17,90 15,99
Дизельне пальне 22,00 17,00 14,99

Окрім того наразі акцептовано пропозиції «ВОГу» ще на п’яти тендерах у системі «Укртрансгазу» на загальну суму 101 млн грн. Це підряди «Прикарпаттрансгаз» (8,20 млн грн.), «Укргазпромбуд» (85,66 млн грн.), «Науково-дослідного Інституту транспорту газу» (0,20 млн грн.), «Управління «Укргазтехзв’язок» (3,63 млн грн.), а також «Науково-виробничий центр технічної діагностики «Техдіагаз» (3,36 млн грн.).

Фірма «ВОГ Рітейл» входить у паливну групу «Континіум» народного депутата Ігоря Єрємєєва. За даними «ВДЗ», компанія почала вигравати тендери у січні цього року. За цей час фірма виграла тендерів на 423 млн грн. Окрім того, ще одна компанія з групи – «ВОГ Аеро Джет» – за цей же період отримала держзамовлень на 2,67 млрд грн., більша частина суми припала на тендер «Укрзалізничпостачу», розіграний з «рідною» компанією.

Цього розу на двох з семи тендерів єдиним конкурентом «ВОГу» було ТОВ «ВК Імпекс». Власником фірми є Микола Голанов, також відомий як начальник відділу технічної експлуатації АЗС тієї ж групи «Континіум». Зареєстрований «Імпекс» у Луцьку на одній адресі ще з низкою компаній, пов’язаних з народним депутатом – з місцевою філією «Золотого Екватора» Єрємєєва, ТОВ «Дельта Вест Оіл Груп», засноване партнерами Єрємєєва по «ВОГу» Стапаном Іваховим та Сергієм Корецьким, наразі переведене на голландську «Вест Оіл Груп Холдінг Б. В.».

По решті п’ять тендерах «ВОГ» змагався з вінницьким ПП «Фірма «Яско» Ігоря Скоромного, депутата Вінницької міськради з групи Володимира Гройсмана, нині віце-прем’єр-міністра. Ця фірма регулярно виявляється єдиним конкурентом «ВОГу» на тендерах.

На деякі з цих тендерів також подавався «Авіас» Ігоря Коломойського з дешевшими пропозиціями – з усіх був відхилений за неповний пакет документів.

Раніше підприємства «Укртрансгазу» також регулярно закуповувалися у Єрємєєва, але через іншу фірму – «Золотий Екватор». Так, за даними «ВДЗ», з 66 мільйонів, які пройшли по бензинових тендерах держпідприємства і його філій минулого року, 65 припало на «Золотий Екватор».