Соцстрах заплатить 17 мільйонів за путівки фірмі з орбіти безпартійного «регіонала» з Бердянська
17.06.2014   //  

Фонд соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України 6 червня уклав низку угод на придбання путівок на суму 46,66 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Найбільше замовлення на 16,53 млн грн. отримало ТОВ «Санаторій Арктика» (Бердянськ). Йдеться про санаторно-курортні послуги для осіб із захворюваннямисистеми кровообігу, кістково-м’язевої системи, нервової системи, органів дихання і ендокринної системи.

Засновниками ТОВ «Санаторій Арктика» є Світлана Варбанська, Михайло Какушадзе, Ангеліна Ситник, Світлана Векленко, Олексій Холод і ПрАТ «КУА «Славутич-Інвест».

На тендері «Санаторій Арктика» вказало номер телефону (06153) 6-06-24, яким також користується ПП «Курорти Приазов’я». Останнім раніше володів народний депутат Олександр Пономарьов. Наразі фірма оформлена на брата нардепа Валерія Пономарьова, Олену Добичу і Дмитра Вокала.

Крім того, співвласник «Санаторію Арктика» Михайло Какушадзе є бізнес-партнером племінників нардепа Пономарьова по ТОВ «ТД Агрінол».

Олександр Пономарьов обрався до Верховної Ради по бердянському мажоритарному округу №78 як безпартійний самовисуванець і донедавна був членом фракції Партії регіонів, а тепер позафракційний.

Також 4,05 млн грн. отримає ЗАТ «Трускавецькурорт», що належить «ПолiIнвестГрупп». Засновниками цієї фірми є Наталія Олександрівна Борисенко (людина з таким ПІБ відома як працівник Горлівської дирекції Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності), Олександра Юхимівна Кулик, британська фірма «ДВ корпорейшн лімітид (DV corporation limited)» та кіпрську компанію «Максімалема Лімітед». Британська фірма була зареєстрована кіпрською компанією «Вінокс інвестментс лімітед» (Vinox Investments Limited), що у свою чергу була заснована головою «Укртрансгазу» Сергієм Винокуровим, соратником віце-прем’єра Юрія Бойко. «Максімалема Лімітед» має тих же номінальних власників, що і компанія якій належить «Гостинний двір» у Києві.

Одеське ТОВ «Багатопрофільний санаторій «Сартус» Вячелсава і Катерини Рожкових отримає 4,49 млн грн.

«Санаторій «Східницькі Карпати» ГО інвалідів «Прометей» отримає 3,45 млн грн. Засновниками ГО інвалідів «Прометей» є Олег і Ярослав Драпаки та Михайло Тадра.

Дочірнє підприємство «Чабанка» заплатять 1,87 млн грн. Підприємство через ланцюжок фірм належить Віктору Гайдучику, котрий відомий як заступник голови Одеського обласного союзу ветеранів Афганістану і екс-депутат Одеської міськради.

ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт»замовили путівок на 4,00 млн грн. Власниками через СП «Південь» є Олег Шевченко, Іван Юрескул і Олександр Чорний.