На спроектований людьми Гройсмана парк знайшли дешевших будівельників, тепер за 37 мільйонів
12.06.2014   //  

Ладижинська міська рада Вінницької області 3 червня за результатами тендеру уклала угоду з РБА «Київрембуд» на будівництво дендрологічного парку місцевого значення «Ладижинський гай». Вартість угоди складає 37,08 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

«Ладижинський гай» має зайняти територію 10 га. Роботи фінансується з місцевих бюджетів і розраховані на 2014-2016 рр.

Техзавданням передбачено влаштування проїздів та пішохідних переходів, будівництво дитячого та спортивного майданчиків, зведення шести альтанок і двох літніх павільйонів, прокладання інженерних мереж, влаштування вбиральні, будівництво штучної водойми, озеленення території, огородження парку та ін.

У грудні 2013 року Ладижинська міськрада вже укладала аналогічний договір з ТОВ «КСК-Блок» вартістю 39,59 млн грн. Однак 13 січня результати закупівлі відмінили. Представники замовника повідомили «НГ», що не досягли згоди із підрядником щодо виконання договору.

Відомо, що «КСК-Блок» взяло участь у заново оголошеному тендері із ціновою пропозицією 38,36 млн грн. Власниками «КСК-Блок» є Володимир Іванов і Олександр Олійник.

РБА «Київрембуд» заснована фірмами ТОВ «Клен» і ТОВ «Рембудсервіс 2002».

ТОВ «Клен» заснували семеро фізосіб, з них найбільшими частками володіють Геннадій Хаджінов (47%) і Євгеній Загірняк (43%).

ТОВ «Рембудсервіс 2002» заснували Павло Орлов і Леонід Левіт.

З часу заснування «Віснику держзакупівель» у 2008 році, компанія «Київрембуд» отримала підрядів на суму 50,10 млн грн.

Ще одним учасником торгів стало ТОВ «Будівельно-виробнича фірма«АІС Медесан» Віктора і Наталії Бурдакових з ціновою пропозицією 38,81 млн грн.

За даними ВДЗ, проект дендропарку в Ладижині замовлено у 2012 році за 0,75 млн грн., підрядною організацією стало ТОВ «Водпроект». До серпня 2009 року співзасновником цієї організації був Андрій Варварук, відомий як юрист МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури», що стало єдиним конкурентом на цьому тендері.

Наразі власниками «Водпроекту» є Сергій Дука і Наталя Крістенчук, остання у 2012 році заснувала ТОВ «Центр урбаністики» разом з Олександром Рекутою, головним архітектором Вінниці, в.о. директора департаменту архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міськради. Згодом частку Рекути переоформили на директора фірми Сергія Пантелєєва.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, директором майбутнього дендропарку «Ладижинський гай» призначений Володимир Супрун, який близько 18 років пропрацював ландшафтним дизайнером у підмосковному Шеремєтьєво.