Громадський партнер зятя Куліченка отримав вже 6 мільйонів на зелень
12.06.2014   //   75 Переглядів

Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради 3 червня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ НВП «Промтех» на послуги з поточного ремонту зелених насаджень вартістю 3,60 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року фірма повинна висаджувати й поливати квіти в клумбах і вазах, висадити 164 листяних дерев, 60 кущів, ліквідувати 674 сухостійних, аварійних та фаутних (по9шкоджених хворобами та шкідниками) дерев.

Фірма «Промтех» почала вигравати тендери після того, як на початку 2012 р. у неї змінилися засновники. Ними стали Володимир Клещар і Сергій Руденко. Останній також відомий як співзасновник Громадської організації «Асоціація вуличної реклами та агітації». Разом з ним до складу засновників входить Денис Капінус, зять мера міста Дніпропетровськ Івана Куліченка.

У 2012 р. фірма «Промтех» виграла перший свій тендер на 600 тис грн. на знесення дерев у Бабушкінському районі, наступного року – вона вже отримала підряд вартістю 2,06 млн грн. на ремонт зелених насаджень по місту. Таким чином, з того часу, як співвласником фірми став Руденко, компанія виграла тендерів на 6,26 млн грн.