Оточення нардепа розпиляло 2 мільйони на охорону патентного інституту
08.06.2014   //  

ДП «Український інститут промислової власності» 30 травня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Сафарі-Армс-Україна» на послуги охорони. Вартість угоди складає 1,87 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Виконавець має забезпечити 7 постів охорони для офісів замовника у Києві по вул. Глазунова, 1, вул. Урицького, 45 і б-р Л.Українки, 26 (2 поверх).

«Сафарі-Армс-Україна» засноване ТОВ «Сафарі-Україна» і Максимом Сліпченком. У свою чергу засновниками «Сафарі-Україна» є Максим Сліпченко, Олександр Аптілон, Валерій Дема і кіпрська компанія «Сафарі-Армс Холдингз ЛТД».

Валерій Дема і Максим Сліпченко відомі як керівники ТОВ «Європейський фонд розвитку», першозасновником якого був Віктор Бондар, який сьогодні є народним депутатом. Відомо, що Валерій Дема очолював організацію, коли в складі засновників був Бондар. Саме «Європейський фонд розвитку» був першозасновником компанії «Сафарі-Україна».

Раніше Віктор Бондар був міністром транспорту (2005-2006 рр.), заступником голови Секретаріату Президента (2006–2007), головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації (2007–2010). У 2012 році Бондар був обраний до парламенту по мажоритарному округу на Хмельниччині як безпартійний. У Верховній Раді він вступив до фракції Партії регіонів, яку покинув у лютому 2014 року.

Єдиним конкурентом на цих торгах стало ПП «Агенство Маліна», зареєстроване на Аліну Харат. У держреєстрі «Агенство Маліна» вказало для зв’язку такий же номер телефону, які і «Сафарі-Україна» (044) 501-64-00.

З групи компаній «Сафарі» тендери виграє «Сафарі-Армс-Україна» – від 2008 року з нею підписано договорів на 13,93 млн грн.

Недавно «Сафарі-Україна» судилася за повернення бойових патронів, вилучених СБУ нібито через ввезення їх контрабандою. Позов задоволений не був.