Коломойський розпиляв з рідними оффшорками 13 мільйонів на паливо для водоканалу
05.06.2014   //  

КП «Дніпроводоканал» м.Дніпропетровська 26 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ ВТФ «Авіас» на постачання палива на суму 13,44 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено 120 тис л бензину А-95 по ціна 14,70 грн./л, також 400 тис л бензину А-92 по 14,60 грн./л. і таку ж кількість дизпалива по тій же ціні.

Фірма «Авіас» належить до групи очільника Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.

Єдиним конкурентом виступило ТОВ «Тех-Центр-Н». Фірма зареєстрована у Новомосковську Дніпропетровської області й донедавна належала місцевому мешканцеві Андрію Марченку, однак наразі перереєстрована на 11 оффшорів:

  • Номберія Дівелопмент лтд, Нолланда Консалтінг лтд (Кіпр),
  • Далефорд ессетс лтд, Октамар лімітед, Сілвердейл оверсіз лтд, Еліт сістемз лтд, Солар лімітед (Беліз),
  • Глевісс венчерз лтд., Глобал чемікал сервісес лімітед, Греммел холдінгз інк, Транссіа трейдінг лімітед (Британські Віргіни).

Три з цих оффшорів – «Глевісс», «Глобал» і «Транссіа» – є співвласниками сумської фірми «Екфіла», з якою «Авіас» Ігоря Кроломойського нещодавно розігрував 25 млн грн. на паливо для Сумського обленерго. При цьому директором компанії «Екфіла» є Сергій Глущевський, який у 2005 р. очолив сумську філію ТОВ «НК Альфа-Нафта». Мережа заправок «Альфа-Нафта» підконтрольна групі «Приват» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Окрім того частина оффшорів «Тех-Центр-Н» також входять до складу засновників ТОВ «Оптіма-Транс», яке минулого місяця отримало підряд ПАТ «Укртранснафта» на постачання палива на суму 27,98 млн грн., при цьому єдиним конкурентом на тендері був «Авіас».