Оточення радника Кернеса отримає півмільйона за пісок для дитмайданчиків
26.05.2014   //   83 Переглядів

Департамент житлового господарства Харківської міськради 5 травня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «ЧД» на завезення піску на дитячі гральні майданчики. Вартість угоди складає 0,54 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Усього на дитячі майданчики мають завезти 5503 м3 піску по 99 грн./т. Пісок, що завозиться до пісочниць дитячих майданчиків не повинен мати домішок зерен гравію, мулу і глини.

Виконавець повинен завозити пісок по адресах, узгоджених із замовником. Перелік адрес не оприлюднений.

Першозасновником фірми «ЧД» був Віталій Кірея, який є бізнес-партнером громадянина Німеччини Олександра Бейніша. Останній мав спільну фірму ТОВ «Харків Екоресурс» з депутатом Харківської міської ради Володимиром Чумаковим. У 2010 році мер Харкова Геннадій Кернес призначив Чумакова своїм радником з питань ЖКГ і водночас директором Департаменту будівництва та шляхового господарства.

Сьогодні власниками ТОВ «ЧД» значаться Едуард Жемеренко і Наталія Калашник, яка є також директором ТОВ «Харків Флора» Ігоря Калашника.

У 2009-2011 рр. Ігор Калашник був директором ПрАТ «Тепличний» (смт. Есхар Харківської обл.), головою наглядової ради якого був Олександр Губін, депутат Харківської облради від Партії регіонів.

До цього ТОВ «ЧД» виграло тільки один тендер у 2011 році на придбання розсади від СКП «Харківзеленбуд» на 2,20 млн грн.