Голова тендерного комітету «Київпастрансу» злив 15 мільйонів своїй бухгалтерці і Порошенку
26.05.2014   //   185 Переглядів

КП «Київпастранс» 22 травня уклало угоду з ПрАТ «Київський завод електротранспорту» на капітальний ремонт трамвайних вагонів Т-3. Вартість угоди складає 14,74 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про ремонт 15 трамвайних вагонів. Передбачено фарбування і протикорозійний захист кузова, встановлення нових акумуляторів, влаштування опалення, заміна обшивки салону, обладнання кабіни водія та ін.

15% акцій ПрАТ «КЗЕТ» записано на члена наглядової ради Надію Гончаренко, котра відома як бухгалтер ТОВ «Річ-М», яким володіє головний інженер «Київпастрансу»Юрій Бомбандьоров разом із Оленою Божковою, що у свій час була прописана в одній із ним квартирі. Фірма «Річ-М» займається перевезеннями в місті Києві.

24,95% акцій належить ТОВ «Богдан-Електротранс», що засноване у 2008 році ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Богдан-Капітал» – з корпорації Петра Порошенка. У березні 2012р. фірму перереєстрували на Валерія Ричека та Катерину Пронченко.

Також 30% акцій володіє ТОВ «Аір-Авто», де засновниками є Руслан Півень і Василь Півень з м. Ковеля Волинської області.

Відомо, що у 2013 році КП «Київпастранс» вже проводив аналогічний тендер вартістю 14,74 млн грн., де підрядником також стало ПрАТ «КЗЕТ». Єдиним конкурентом на обох торгах було МКП «Дніпропетровський електротранспорт».

Відомо, що Юрій Бомбандьоров був головою тендерного комітету на цьому та минулорічному тендерах.