Єрємєєв і гідрографи встановили граничну ціну на бензин – 28 гривень за літр
16.05.2014   //  

ДУ «Держгідрографія» 29 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Вог Рітейл» на постачання палива на загальну суму 3,86 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено дизельне пальне і бензин А-95 та А-92 – звичайний, євро і Mustang, яким заправлятимуться на АЗС у Києві, Одесі, Іллічівську, Миколаєві, Херсоні, Севастополі, Сімферополі, Керчі, Маріуполі, Вилково, Ізмаїлі, Євпаторії, а також на Київ-Одеса, Одеса-Миколаїв, Київ-Миколаїв.

На тендері було встановлено такі ціни: на 95-й – 28 грн./л, на 92-й – 27,50 грн./л. Максимальна ціна на дизель – 27 грн./л.

Нагадаємо, наразі середня ціна по Київській області на звичайний А-95 зафіксована на рівні 16,59 грн./л, на заправках самої мережі WOG цей бензин продають по 16,39 грн./л. Дизель зараз продають максимум по 15,09 грн./л, мережа WOG пропонує по 14,99 грн./л.

За словами заступника начальника планово-економіного відділу «Держгідрографії» Тетяни Ларіної, опубліковані у «ВДЗ» ціни є граничними, тобто на практиці держпідприємство за ними палива не закуповує – розрахунок проходить за актуальною ціною постачальника: «Ми зараз не купуємо бензин по такій ціні. Ми купуємо за тими цінами, котрі на даний момент, завжди закупівля йде тільки по факту».

Разом з тим, нещодавно аналогічні угоди з «Вог Рітейлом» укладали «Запоріжжяобленерго» і «Хмельницькобленерго». Максимальні (граничні) ціни на паливо для цих замовників були на рівні актуальних роздрібних.

Фірма «Вог Рітейл» належить до паливно-промислової групи «Континіум» народного депутата Ігоря Єремєєва.

Єдиним конкурентом «ВОГу» стало вінницьке ПП «Фірма «Яско». Власником фірми є Ігор Скоромний, депутат Вінницької міськради з групи Володимира Гройсмана. Ця фірма останні кілька місяців регулярно виявляється єдиним конкурентом «ВОГу» на тендерах. Сама ж «Яско» за останні шість років виграла тендерів на 54,87 млн грн., усі в Вінницькій області.