У «Енергоатомі» заплатили 5 мільйонів за нерозміщену рекламу на «Інтері» і військових, які не охороняли АЕС
17.04.2014   //  

ДП «НАЕК «Енергоатом» розтратило 4,5 млн грн. на послуги охорони атомних електростанцій та телевізійну рекламу. Про це повідомляє Держфінінспекція.

За охорону АЕС переплатили, завищивши витрати на утримання одного військовослужбовця та загальну чисельність військовослужбовців, що здійснювали охорону об’єктів. Це спричинило зайві витрати в сумі 2,3 млн грн: по ВП «Хмельницька АЕС» на суму 1,2 млн грн., ВП «Рівненська АЕС» – 0,6 млн грн; ВП «Запорізька АЕС» – 0,5 млн гривень.

Ще 2,2 млн грн. було зайво виплачено ТОВ «Тамонтен», яке не розмістило тематичні рубрики про «Енергоатом» у ефірі телеканалів Перший національний (програма «Діловий світ») та «Інтер» (програма «Ваші гроші»).

Розміщення реклами «Тамонтену» було замовлено у 2012 році. Загальна вартість підряду становила 5,48 млн грн. Окрім згаданих каналів інформацію про «Енергоатом» потрібно було розмістити також на ICTV. На той момент засновником «Тамонтену» була Ірина Дрюкова. Нині фірма зі статутним капіталом 2 тисячі гривень зареєстрована на Ганну Базарнову.

Матеріали ревізії передано Міністерству внутрішніх справ України.