Директор військового підприємства клонував його в ТОВку і вона перетягла на себе 22 мільйони
16.04.2014   //  

Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради 4 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «703 Металообробний завод котельного обладнання» на будівельні роботи по багатоквартирному житловому будинку по вул. Фастівська, 1. Вартість угоди склала 2,12 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року коштом місцевого бюджету у вказаному будинку мають утеплити фасади й провести технічне обстеження.

Приватну фірму «703 Металообробний завод котельного обладнання» заснував і очолив у травні 2009 р. Микола Вахнін. На той момент він же був директором державного підприємства Міноборони з ідентичною назвою.

ДП «703 Металообробний завод котельного обладнання» Вахнін очолював з 2005 р. до кінця 2011 р. У цей час держпідприємство часто вигравало тендери на різноманітні будівельні роботи. За даними «ВДЗ», загалом у 2008-2011 р.р. воно отримало замовлень на 13,92 млн грн. Однак після цього ДП жодного тендеру не вигравало.

Натомість їх почала вигравати однойменна приватна фірма Вахніна. Загалом за останні два роки компанія отримала держзамовлень на 21,85 млн грн.

На нинішньому тендеру фірма Вахніна мала двох конкурентів: київське ТОВ «Будівельний комплекс «Альянс» Андрія Мотовиловця та Людмили Заріцької, а також кіровоградське ТОВ «Камелот-3000»  Олександра Кокоша.