«Енергоатом» розпиляв 6 мільйонів між харківськими «родичками»
14.04.2014   //   272 Переглядів

ДП «НАЕК «Енергоатом» 3 квітня за результатами тендеру уклало угоду з Об’єднанням підприємств Електротехнічна корпорація «ЕлКор» на агрегат безперебійного живлення для ВП ХАЕС за 5,59 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Обладнання мають доставити на склади замовника в Нетішині до кінця травня поточного року.

Власниками харківської фірми «ЕлКор» є російське ТОВ «Енергопроммаш» (87%) й українське ТОВ «Енергоінвестбуд-2008» (13%), яке належить Юрію Пугачову. Він же очолює «ЕлКор» у якості директора.

Єдиним конкурентом фірми «ЕлКор» було ТОВ «Проектно-конструкторське бюро Призма». Наразі фірма записана на Ірину Казакову та Людмилу Плеханову, разом з тим від заснування фірми у 2005 р. і до кінця 2012 р. співвласником «Призми» був Костянтин Юрійович Пугачов, приписаний з вищевказаним Юрієм Пугачовим за однією адресою. У той же час ще однією співвласницею «Призми» була Дар’я Володимирівна Кравченко, приписана на одній адресі з Володимиром Краченком, який у був першим директором «ЕлКору» (1999-2002р.р.)

Ще двоє учасників, які пропонували обладнання на 12 і 52 тисячі дешевше, були відхилені – одні за невідповідно оформлені документи, другий – за технічну невідповідність.