Новінський намагався привласнити 28 квартир в будинку з “Укртелефільмом”, що належать Київраді
11.04.2014   //   492 Переглядів

ПАТ «Міжнародна інвестиційна компанія «Інтерінвестсервіс» і ТОВ «Сілтек ЛТД» намагалися відібрати у Київради 28 квартир загальною площею 3042 кв м у новозбудованому адміністративно-житловому комплексі на вул. Ованеса Туманяна, 15-А. Про це свідчить рішення Господарського суду міста Києва від 19 березня.

У січні 2004 року «Інтерінвестсервіс» і Українська студія телевізійних фільмів (Укртелефільм) домовилися разом побудувати адміністративно-житловий комплекс з підземним паркінгом. Укртелефільм зайнявся питанням ділянки і всіх дозволів на роботи, а компанія внесла гроші.

Через рік Київрада передала Укртелефільму в оренду на 5 років ділянку площею 1,45 га, очікуючи взамін на 5% загальної площі будинку (крім службової). Зауважимо, що наприкінці 1950-х років ця ділянка відводилася комітету по радіомовленню і телебаченню при Раді Міністрів УРСР під будівництво кінозйомочного комплексу в Дарницькому районі.

Влітку 2008 року Укртелефільм та «Інтерінвестсервіс» підписали акт про розподіл житлових та нежитлових площ з частками 13,5% і 86,5% відповідно. А в лютому 2009-го – акт розподілу квартир.

У свою чергу Укртелефільм, виконуючи умови договору, у листопаді 2010 року передав Київраді 28 квартир. Однак у 2013 році власником цих квартир себе оголосило ТОВ «Сілтек ЛТД».

Фірма послалася на укладений у червні 2013 року інвестиційний договір з «Інтерінвестсервісом», за яким вона викупила вказані квартири вартістю 24,66 млн грн.

Київрада з допомогою прокуратури Дніпровського району столиці подала в суд, який її позов задовольнив. Суд визнав недійсним інвестиційний договір, який уклали «Інтерінвестсервіс» і «Сілтек ЛТД», визнав відсутнім у фірми право власності на вказані 28 квартир і передав їх у розпорядження Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА.

Своє рішення суд мотивував тим, що на момент укладення інвестиційного договору у «Інтерінвестсервісу» було відсутнє право власності на вказані 28 квартир, оскільки після підписання акту розподілу квартир у 2009 році їхнім власником став Укртелефільм. А відповідно до ч. 2 ст. 367 Цивільного кодексу України, юридичним наслідком поділу майна є припинення права спільної часткової власності між колишніми учасниками.

Станом на момент укладення інвестиційного договору між «Інтерінвестсервіс» та ТОВ «Сілтек ЛТД», 28 квартир вже були передані до комунальної власності столиці.

Засновником київського ПАТ «МІК «Інтерінвестсервіс» є ТОВ «Селект». З літа 2010 року цією фірмою керує Андрій Олександрович Ларін, а її засновниками є 5 кіпрських компаній: «Естіамос Консалтінг Лтд», «Джурайніа Коммершіал Лімітед», «Джирла Венчерз Лтд», «Олізерія Консалтінг Лтд» і «Дередако Тредінг Лтд».

Засновником ТОВ «Сілтек ЛТД» є кіпрська копанія «Фістріміа Холдінгс Лтд», яка зареєстрована за однією адресою з «Естіамос Консалтінг Лтд», «Джирла Венчерз Лтд» і «Олізерія Консалтінг Лтд» – Кіпр, м. Лімасол, вул. Арх. Макаріу ІІІ, 155, Протеас Хаус, 5-й поверх.

ТОВ «Селект» зареєстроване у Кривому Розі на вул. Революційна, 17. За цією ж адресою прописані ТОВ «Смарт-Сервісцентр» і ГО «Гандбольний клуб «Спарта», який у минулому мав назву «Смарт» і який підтримував «Смарт-Холдинг». Засновником «Смарт-Сервісцентр» є лондонська компанія «Делвере Трейдінг Лімітед», яка є також одним із засновників ТОВ «Поділ-2000», що зареєстроване у Києві на вул. Ігоревська, 7-А, разом з «Смарт-Холдингом».

Компанія «Джурайніа Коммершіал Лімітед» є одним із засновників таких товариств з обмеженою відповідальністю, як: «Торговий дім «Судак», «Гросс», «ТС ЛТД», які пов’язані із «Смарт-Холдингом» Вадима Новінського. Так, у засновниках «ТД «Судак» – афільовані зі «Смарт-Груп» іноземні фірми. «Смарт-Груп» також є одним із засновників судакську фірму «Гросс». А одним із засновників миколаївської фірми «ТС ЛТД» є Андрій Альошин – голова правління «Євпаторійського заводу будматеріалів», що входить до «Смарт-Холдингу».

2 коментарі to “Новінський намагався привласнити 28 квартир в будинку з “Укртелефільмом”, що належать Київраді”
 • українець
  11.04.2014 -

  Новінський – злочинець і його місце в тюрмі! Квартири це дріб’язок порівняно з тим, що він фактично знищив суднобудівні заводи, які завдяки продажної Семенюк прибрав до своїх рук! А скільки державних коштів вивів до офшорів!? Не дарма прибувши з Пітербургу на початку 90-х цей російський пройдисвіт став тут в Україні міліардером фактично нічого не виробляючи! Зате дуже добре знається на рейдерських захватах, махінаціях і підкупу!

  • Валентина
   11.04.2014 -

   а ще… обікрав вкладників і клієнтів банку Форум !!!! і знищив його….