Донька Бахтєєвої продала Януковичу радянську «Чайку» (фото)
07.04.2014   //  

Yanuk_Garage_42Раритетний автомобіль ГАЗ-13 «Чайка» для колекції Віктора Януковича продала Ірина Валітова, донька народного депутата від Партії регіонів Тетяни Бахтєєвої. Про це свідчить документ, опублікований «YanukovychLeaks».

У службовій записці директора фірми «Київуніверсалсервіс» А.Файницького на імя директора ТОВ «Танталіт» Павла Литовченка повідомляється про необхідність закриття кредиторської заборгованості по угодам на придбання радянських автомобілів ГАЗ, датованим вереснем-жовтнем 2010 року.

У Філатова Ю.В. було придбано автомобілі ГАЗ-21 за 16 808 грн., ГАЗ-13 за 235 322 грн., ГАЗ-12 за 168 987 грн. Ще один автомобіль ГАЗ-21 за 16 808 грн. було придбано у Чотій М.Д.

Автомобіль ГАЗ-13 «Чайка» за 188 296 грн. було придбано у Валітової І.А.

Співробітниця Донецького медичного університету Ірина Алімжанівна Валітова є донькою народного депутата від Партії регіонів Тетяни Бахтєєвої, очільниці парламентського комітету з питань охорони здоров’я.

Чоловік Ірина Алімжанівни Тимур Валітов був одним з власників донецької мережі АЗС «Вік-ойл». Його партнером був авторитетний донецький бізнесмен Жиган Такташев та Ігор Філіпенко, бізнес-партнер народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенко. У 2012 році Філіпенко очолив компанію «Хліб інвестбуд».

Ірина Валітова також виступала співзасновником ТОВ «Лазер-плюс», де її партнерами були Ігор Філіпенко, Андрій Адамовський (співвласник торгового центру «Скай молл» у Києві).

У компанії «В.Д. Київська Русь» (ресторан у центрі Донецька на бул.Пушкина, 4) партнеркою Валітової була Лариса Декушева. Цю донеччанку у 2012 році було призначено директором Лівадійського палацу-музею.

Нагадаємо, після втечі Віктора Януковича до Росії було знайдено велику колекцію автомобілів.

"Межигісрький" гараж Януковича

“Межигісрький” гараж Януковича

Yanuk_Garage_32

Yanuk_Garage_43

Yanuk_Garage_44

Yanuk_Garage_45