Ахметов за 219 мільйонів найняв свою фірму переоснащувати Зуївську ТЕС
28.03.2014   //   44 Переглядів

ТОВ «ДТЕК Східенерго» 14 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Електроналадка» на технічне переоснащення енергоблоку ст.№2 ДТЕК Зуївської ТЕС. Вартість угоди складає 219,60 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Планується модернізація електрофільтра з досягненням залишкової запиленості не більше 50 мг/нм3 і впровадженням системи АСУ ТП енергоблоку. Роботи мають виконати до січня 2016 року.

ТОВ «Електроналадка» на 99% належить нідерландській компанії «ДТЕК Холдінгз Б.В.».

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «ФПГ «Донпроменерго», засноване в квітні 2011 року Вікторією Демченко, співвласницею автомобільних компаній «Автоград-Донецьк» та «Донавтопром».

«ДТЕК Західенерго» контролюється «ДТЕК Холдінгз Лімітед» з Кіпру. Група Ріната Ахметова нещодавно оголосила про переведення своїх кіпрських компаній у Нідерланди.

З моменту заснування «Вісника держзакупівель» у 2008 році було опубліковано дані про підряди «Електроналадки» на 7,43 млрд грн., які були отримані виключно від підприємству з групи Ахметова.