Колесніков розпиляв зі «смотрящими» 3 мільйони від банкрутуючих свиноводів
21.03.2014   //   125 Переглядів

ДП «Дослідне господарство Донецького інституту агропромислового виробництва Української академії аграрних наук» 21 березня уклало угоду з ПрАТ «АПК-Інвест» на послуги з підготовки ґрунтів, захисту та оброблення сільськогосподарських культур. Вартість угоди складає 2,60 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Закупівля відбувається за кошти державного підприємства.

Фірма-підрядник повинна провести передпосівну культивацію ґрунту (8-10 см), посів і внесення добрив, перше обприскування. Загальна площа, що обробляється, – 1092,16 га.

ПрАТ «АПК-Інвест» через ТОВ «Укрінвест» володіє Борис Колесніков з дружиною Світланою.

Єдиним конкурентом, допущеним до торгів, було донецьке ТОВ «Южноє», співвласниками якого є депутат Великоновосілківської  районної ради від Партії регіонів Геннадій Онуфрієнко і Тамара Бабак, дружина депутата Донецької міськради від Партії регіонів Андрія Бабака, якого називають «смотрящим» за бізнесом Колеснікова. У міській раді Андрій Бабак є секретарем з питань аграрної політики.

Дешевша на 44% пропозиція ПП «Ор Груп» не була допущена до оцінки через неповний пакет документів, що підтверджують виконання аналогічних договорів, також довідка з ЄДРПОУ була подана із застарілими даними та ін.

Співробітництво ДП і фірми Колеснікова розпочалось саме тоді, коли Донецький господарський суд порушив справу про банкрутство Дослідного господарства за позовом Ясинуватського управління Пенсійного фонду про стягнення боргу у розмірі 812 тис грн. За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, держпідприємство досі знаходиться в стані банкрутства.

З вересня 2011 року «АПК-Інвест» отримало підряди від Дослідного господарства на 27,61 млн грн.

В 2011 році Борис Колесніков, який тоді був віце-прем’єром, зі статками $430 млн піднявся з 42-го на 19-е місце в рейтингу «Forbes-Україна».