Нардеп, який називав Пшонку «батьком», нині від імені Майдану передаховує потоки
27.02.2014   //  
Сергій Міщенко нині бореться з наслідками злочинного режиму.

Сергій Міщенко нині бореться зі злочинним режимом попередників.

Колишній бютівець, а нині позафракційний нардеп Сергій Міщенко зараз бере активну участь у перерозподілі влади та бізнесу. Він уже подав у парламент проект постанови про ліквідацію Міністерства доходів і зборів, пояснивши це тим, що «Миндох должен сдохнуть». Одночасно Міщенко взявся за аеропорт «Бориспіль», що вилилось у захоплення аеропортових будівель якимись чолов’ягами. Вони називали себе представниками Майдану, які не хочуть дозволити вивозити через «Бориспіль» якісь цінності сім’ї Януковича. А Міщенко особисто проштовхує рішення про зміну керівництва аеропорту.

Це, звісно, маячня. Янукович покинув сімейні цінності у Межигір’ї. Тому ловити в аеропорту нічого окрім грошових потоків самого підприємства. І які це представники Майдану могли блокувати «Бориспіль», якщо за даними «Комерсанту» вони прибули на захоплення на автомобілях Lexus та Mercedes Benz і були у військовій формі?

Тому «Наші Гроші» вирішили нагадати, хто такий Сергій Міщенко.

Наприкінці 2013 року газета «Вести» (пов’язана з медіа-групою Сергія Арбузова) повідомила з посиланням на джерела, що Міщенко обрав хресними для свого сина міністра соцполітики Наталю Королевську та нардепа Артема Пшонку, сина Генпрокурора. З’явилось навіть фото з цієї події.

королевская пшонка

Міщенку така інформація не сподобалась і він пообіцяв подати до суду на її авторів. Разом з тим дані про судовий позов так і з’явились, тому немає причин вважати кумівство Міщенка і Пшонки несправжнім.

Тим більш, що активного нині нардепа пов’язують з біглим Генпрокурором його власні слова, сказані ним у парламенті під час призначення Пшонки 4 листопада 2010 року (цитуємо по стенограмі Верховної Ради):

мтенограма міщенкоШановні колеги, я сьогодні буду виступати не як народний депутат, а як працівник прокуратури, як кажуть класики: „Бувших не буває”. Я вдячний за те, що я можу відчути себе прокурором у своїй фракції, що я зараз тут стою і я можу висловити свою особисту позицію з цього приводу. Для мене зрозуміло, прокуратура – це рідна оселя, яка мене згуртувала і навчила дуже багатьом речам. І мені не все рівно, хто буде господарювати в цій оселі.

Я, по-перше, хочу подякувати Олександру Івановичу Медведько, що він дуже багато зробив за ці п’ять років для прокуратури, і сказати про Віктора Павловича Пшонку.

По-перше, це професіонал, який пройшов від слідчого до Генерального прокурора. А в нашому середовищі – це дуже поважається.

Після втечі Пшонки у його будинку знайшли старовинну зброю, конфісковану у колекціонера в рамках карної справи.

Після втечі Пшонки у його будинку знайшли старовинну зброю, конфісковану у колекціонера в рамках карної справи.

По-друге, це стабільність для тисячі працівників прокуратури і їх сімей, це дисципліна, порядність, це те, що в середині  прокуратури ціниться за те, що до своїх колег він відноситься  відповідно.  І я можу сказати наступне, що за якийсь час, за якийсь час поза очі  Віктора Павловича будуть називати „наш батько”, а це вартує багатьом   оцим зіркам на погонах.

Я можу сказати наступне, що він буде відстоювати позицію прокуратури. Я впевнений в тому, що він буде цю позицію відстоювати перед Президентом, перед парламентом.   Я впевнений в тому, що він не дасть політиці замінити професіоналізм. Не повинна бути в прокуратурі політика.

Я бажаю, Вікторе Павловичу, вам сили, мудрості. Я буду голосувати точно „за”. Дякую.

Можемо припустити, що Міщенко і зараз буде обіцяти ЗМІ кари небесні та судові за цитування його позиції та журналістську оцінку його персони. Однак не можемо припустити, що Майдан дозволить використовувати себе цьому пройдисвіту. Не зайве буде нагадати, як жив Віктор Пшонка – “батько” Міщенка.

пшонка дом1 пшонка дом2

пшонка дом4 пшонка дом3

Блог від: Юрій Ніколов