«Регіонал» знову виграв 4 мільйони на міст після втоплення документів по розпилу
12.02.2014   //   141 Переглядів

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 3 лютого за результатами тендеру уклав угоду з ПВКП «Мелік» на капітальний ремонт автодорожнього мосту «Дніпро-Новий» через річку Вовча в місті Павлоград. Вартість угоди склала 4,20 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

На мосту повинні замінити покриття дороги й тротуарів, також сходи, систему освітлення, бар’єрну огорожу тощо.

Власником і директором фірми «Мелік» є Гарік Мелікян, депутат від Партії регіонів Синельниківської міської ради (Дніпропетровська обл.)  Згідно з даними «ВДЗ» за період в останні шість років, «Мелік» почав регулярно вигравати дорожньобудівельні тендери у липні 2010 р. З того часу компанія отримала підрядів на 57,37 млн грн.

Нагадаємо, тендер на ремонт цього мосту на ідентичну суму «Мелік» уже вигравав у вересні минулого року. Тоді відкриті торги розіграли з ПП «Альянс 8», директором котрого донедавна був цей же Гарік Мелікян. Сама фірма досі приписана на одній адресі з «Меліком». Власницею зазначена Людмила Асаул, а керує фірмою Саркіс Аракелов, однопартієць і колега Мелікяна по райраді.

Після публікації «Наших Грошей» про цей тендер, «Центр протидії корупції» разом з народним депутатом Лесею Оробець звернулися з повідомленням про порушення закону у прокуратуру Дніпропетровської області, обласне територіальне відділення АМКУ, Мінекономрозвитку та ДФІ.

Дніпропетровське облвідділення АМКУ повідомило, що розпочало відповідне дослідження, однак за три тижні сповістило, що не може встановити порушень у зв’язку із затопленням пропозицій учасників та документації конкурсних торгів. ДФІ також повідомила, що департамент  ЖКХ, який проводив вказаний тендер, внаслідок проведення ремонтних робіт адмінбудівлі затопив частину приміщень, тому документи по тендеру зіпсовані. Пізніше, ДФІ повідомило, замовник з переможцем вже розірвали основний договір про закупівлю додатковою угодою. Замовник у відповіді пояснив, що договір розірвали з причин затоплення пропозицій конкурсних торгів.

Рішення про відміну тендеру було прийнято 22 листопада, уже 16 грудня департамент оголосив торги знову.

Цього разу єдиним конкурентом «Меліку» стало ТОВ «Самарь-Автошляхсервіс». Цю фірму зі статутним капіталом 1 тис грн. заснували Еліна Бесаєва, Ігор Воронцов, Анастасія Сорокіна, а також Станіслав Юрійович Остапенко, свого часу прописаний за однією адресою з Юрієм Остапенком, директором філії «Новомосковська дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Дніпропетровський облавтодор». Сама фірма «Самарь» раніше тендерів не вигравала, однак одного разу вже приходила на тендер разом з «Меліком», в результаті чого останній отримав підряд на 19 млн грн.