Харківські освітяни і кримський санаторій намутили яйця по 16 гривень за десяток
10.02.2014   //  

ДЗ «Дитячий спеціалізований клінічний санаторій «Морський» МОЗ України (сел.Заозерне, м.Євпаторія, Крим) 31 січня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «ТК «Кримкурортсервис» на постачання яєць на суму 143 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Партію в 88 тис яєць першої категорії замовили по 16,25 грн./дес.

При цьому, згідно з даними кримського Мінекономрозвитку, середня ціна на яйця першої категорії в Криму наразі становить 8,38 грн./дес.

«ККС» наразі записаний на Євгена Буліча, однак у 2003 р. його засновниками були три фірми, одна з яких – ТОВ «Севпродукт» була єдиним конкурентом на цьому тендері. Минулого року «ККС» регулярно розігрував продуктові тендери з іншим своїм засновником, фірмою «Аметист і К». Загалом «ККС» регулярно виграє тендери на постачання продуктів кримським бюджетним установам, за останні шість років він отримав замовлень на 133,58 млн грн.

Окрім того, 31 січня угоду на постачання яєць уклав відділ освіти Красноградської райдержадміністрації Харківської області. Підприємцю Івану Ткаченку замовлили100 тис яєць на 155 тис грн. Категорія не вказана. Договірна ціна за десяток склала 15,50 грн.

Іван Ткаченко, вкупі з Аллою і Наталею Ткаченко, почали вигравати тендери Красноградського відділу освіти в 2012 р. і за цей час отримали підряди на 4,30 млн грн.

Вказані тендерні ціни на яйця у півтора рази перевищують роздрібні ціни у супермаркетах. Так, ціна за десяток яєць першої категорії в супермаркетах починається від 10 гривень за десяток, а вищої – від 11 гривень.

Також для порівняння: 31 січня яйця замовляло Управління освіти Полтавського міськвиконкому. Партію в 200 тисяч яєць першої категорії замовили за 169 тис грн., тобто по 8,43 грн./дес.