Рідні фірми розпиляли 700 тисяч на юридичні послуги ДІФКУ
06.02.2014   //   449 Переглядів

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа 21 січня уклала угоду з ТОВ «Юридична компанія «Юстіс» на юридичні послуги вартістю 0,72 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про супроводження претензійно-позовної роботи ДІФКУ протягом 2014 року.

Обсяг справ, щодо яких буде здійснюватись супровід на дату подання оголошення про тендер становив 81, з яких на стадії судового розгляду 5 справ, виконавчого провадження 43 справи, провадження у справах про банкрутство 28 справ, процедурах припинення юридичної особи – боржника 5 справ. Проте обсяг справ протягом строку надання послуг може бути збільшений.

Засновником ДІФКУ є держава в особі Кабінету Міністрів. Установа відноситься до сфери управління Державного агентства з інвестицій та інновацій. ДІФКУ має відділення у 16 регіонах України.Метою ДІФКУ є здійснення фінансової підтримки суб’єктів господарювання різних форм власності в рамках державної інноваційної політики.

«Юридична компанія «Юстіс» зареєстрована на Вікторію Костенко. До жовтня 2012 року фірмою володіло ТОВ «Лег Альто», яке і було єдиним конкурентом на тендері.

«Лег Альто» належить ТОВ «Універсум такс енд лігал» Костянтина Круглова.