Люди Королевської роздали «прокладкам» більше 100 мільйонів на санаторні путівки
27.01.2014   //   162 Переглядів

Виконавча дирекція Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності 14 грудня за результатами тендеру уклала низку угод на послуги санаторно-курортних закладів у 2014 році на 164,50 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Загалом Фонд планував придбати путівки на 1,73 млрд грн. Однак по більшій частині лотів торги було відмінено через відсутність достатньої кількості учасників торгів, або оголошення про укладення угод ще не опубліковані з невідомих причин.

По решті лотів підряди отримали три компанії: ТОВ «Санаторій «Славутич» (38,63 млн. грн.), ТОВ «Клеоніка» (42,34 млн. грн.) і ТОВ «Санаторно курортний центр» (83,53 млн. грн.).

З цих фірм лише алуштинський санаторій «Славутич» Антона Забродського раніше отримував державні підряди.

Київська фірма «Клеоніка» зареєстрована у жовтні 2013 року у центрі Києва, по вул. Льва Толстого, 33. ЇЇ засновник Андрій Мінко рік тому розміщував резюме про пошук роботи, раніше він працював юристом у різних структурах. Контактний номер «Клеоніки» 221-42-60 раніше вказували своїм компанії по продажу будівельних матеріалів.

«Санаторно курортний центр», яке отримало найбільші підряди Фонду, було зареєстровано у 2012 році по вул. Ямська, 28а у Києві. Її засновником став Ігор Семьонов з Луганська, згодом фірму перереєстрували на Юрія Янка.

Нагадаємо, у грудні 2012 року Мінсоцполітики очолила луганчанка Наталія Королевська. Фонд соцстраху з тимчасової втрати працездатності також очолили її земляки та однопартійці з «України-Вперед!».

Нове керівництво Фонду наприкінці 2013 року провело тендери на придбання послуг мас-медіа на 8,28 млн грн. При цьому 4,76 млн грн. дістались фірмі «Плюс», власник якої є бізнес-партнером начальника управління організаційно-документального забезпечення та аналітичної роботи Виконавчої дирекції Фонду соцтраху, що і проводила рекламний тендер.