«Украерорух» віддав новачку 95 мільйонів на ремонт у Борисполі
18.01.2014   //  

Регіональний структурний підрозділ Київський районний центр «Київцентраеро» Украероруху 25 грудня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Будівельно-монтажний комплекс «Енергомонтажвентиляція» («ЕМВ») на виконання капітального ремонту вартістю 95,19 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Ремонтуватимуть майданчик №1 у Борисполі. Окрім цього заплановане технічне переоснащення службової й технічної будівель. Зокрема в переліку робіт – заміна трансформаторних підстанцій; заміна побутових мереж; заміна оздоблення коридорів, приміщень, сходових кліток й утеплення фасадів. Усі роботи мають завершити до кінця поточного року.

Фірма заснована менше року тому – 21 березня 2013, зареєстрована в Києві по вул. Івана Франка, будинок 5-Б, і має статутний капітал 500 тис грн. Засновниками компанії є Вадим Корбут (60%), Костянтин Вадимович Корбут (20%) та Ігор Мельников (20%). Раніше фірма тендерів не вигравала.

Разом з тим, на цій же адресі і з тим же контактним телефоном приписані фірми з аналогічною назвою: ТОВ «Сервісний центр «ЕМВ», яке належить ПАТ «ЕМВ», а також ТОВ «Холдингова компанія «ЕМВ», також створена минулого року, за день до переможця тендеру. Власниками холдингової компанії є Михайло Іщенко (50%), Андрій та Сергій Іщенко (по 25%). Акціонерне товариство ж належить навпіл Вадиму Корбуту й Михайлу Іщенку. Сервісний центр раніше виграв тендерів на 0,42 млн грн., акціонерне товариство – на 22,85 млн грн.

Єдиним конкурентом фірми «ЕВМ» на нинішньому тендері було ТОВ «СК ОСТ БУД» Юрія Педька і Сергія Білоуса зі статутним капіталом в 26 тисяч, яке програло з різницею в 2%.