Близькі до Януковича люди отримали черговий гектар біля вертодрому на Парковій дорозі
16.01.2014   //   103 Переглядів

Люди, пов’язані з «Сім’єю» Віктора Януковича, отримали у власність значну частину землі на Дніпровських схилах у Києві. Про це пише Андрій Сантаровіч на «Insider».

Дві ділянки загальною площею 0,85 га на Парковій дорозі у Києві зараз орендують фірми «Делікатес» і «Парк Вей».

ТОВ «Парк Вей» у жовтні 2013 року отримала в оренду на 25 років ділянку площею 0,55 га на Парковій дорозі, 8-Б. Рішення Київради передбачає можливість забудови ділянки, на якій раніше знаходилася ділянка №1 комунального підприємства «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» (СУППР). Ця база обслуговувала близько 15 штолень, що утримують правий берег Дніпра від зсувів. Базу СУППР виселили буквально за два дні.

ТОВ «Делікатес» у 2003 році отримала в оренду на 15 років ділянку площею 0,3 га поблизу Зеленого театру. Фірма будує тут елітний СПА-центр AMBER MAGIC.

Ці фірми з 2012 року отримали нових спільних засновників.

Засновниками ТОВ «Делікатес» стали кіпрська компанія CBCG Trade (99%) і Гліб Вакунов (1%), який став директором фірми. Компанія CBCG Trade була зареєстрована тільки в червні 2012 року. Її засновником є траст Asset Management Group з Маршаллових островів.

Засновниками «Парк Вей» стали кіпрська компанія Metimpo Limited (99,9%) та Олександр Охота (0,1%), який став директором фірми. Засновником Metimpo Limited також є траст Asset Management Group.

Олександр Охота раніше працював в Нацагентстві з підготовки до Євро-2012. Там же працював і Гліб Вакунов – у 2011-му він був в.о. директора держпідприємства «Інфраструктурні проекти», яке відповідало за розподіл коштів на Євро-2012.

ДП «Інфраструктурні проекти» також займалося розподілом грошей на будівництво лікувально-діагностичного корпусу «Охматдиту». У результаті його будує компанія «Укрпрофмед», яка пов’язана з оточенням Олександра Януковича.

Вакунов наприкінці минулого року «засвітився» також в тендері на закупівлю шредера для ТОВ «Амадеус Ко». Це компанія, яка будує вертодром на Парковій алеї, поблизу ділянок, які орендують «Делікатес» і «Парк Вей».

Зауважимо, що «МАКО Холдинг» Олександра Януковича заперечує корпоративні або ділові зв’язки з ТОВ «Делікатес», CBCG Trade Limited, Asset Management Group, а також з ТОВ «Амадеус Ко».

01-1

01-3