Дружина Юри Єнакіївського і Шумаков побудували дачі поряд з «Чайним будиночком» Януковича
15.01.2014   //   665 Переглядів

карта2Сімейство народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка має будинок у смт. Восход, Ялта у кількох сотнях метрів від “Чайного будинку” Віктора Януковича у селищі Відрадне.

Як свідчать дані Держархбудінспекції, дружина нардепа Ірина Іванющенко зареєструвала декларацію про готовність житлового будинку по вул. Аврори, 34 (літ. «В»).

Сусідом Іванющенків на вул. Аврори, 34 (літ. «А», «Б», «Г», «Д») є бізнес-партнер «регіонала», уродженець Єнакієвого Юрій Шумаков. У 2012-му фірма Шумакова за 13 мільйонів купила Багерівський аеродром в Ленінському районі Криму, збудовану за часів СРСР для польотів космічних кораблів «Буран». Продавши бетонні блоки злітної смуги за ринковою ціною, фірма мала заробити більше 50 мільйонів.

IMG_5044

Тераса з басейном одного з будинків у обійсті Іванющенко-Шумакова. Фото “Наших Грошей”

Вулиця Аврори в смт. Восход знаходиться поблизу Нікітського ботанічного саду. Ділянка, зайнята будинками Іванющенко і Шумакова має площо 0,86 га.

Трохи нижче від цієї ділянки на березі моря знаходиться «Чайний будиночок» Віктора Януковича, зведений на колишній території державної агрофірми «Магарач».

Останній рік радником директора «Магарача» працював донецький бізнесмен Андрій Альоша (група «DMS»). У кінці грудня його призначили радником з питань взаємодії з бізнесом та залучення інвестицій голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Докладніше і більше фото у статті «Смотрящіє» Януковича (фото)