ЦВК відписала 5 мільйонів на техніку і послуги для реєстру виборців
12.01.2014   //  

Центральна виборча комісія 17 грудня уклала низку угод на обслуговування техніки, придбання обладнання і програмного забезпечення на суму 4,91 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Поставка товару мала відбутися до 25 грудня 2013 року.

ТОВ «Коніка Мінолта Україна» отримає 2,35 млн грн. за послуги із сервісного обслуговування друкуючих пристроїв і ТОВ «Навігатор» – 1,34 млн грн. за технічне обслуговування комп’ютерної техніки Центральної виборчої комісії, що використовуються органами Державного реєстру виборців.

ПрАТ «Інком» заплатять 0,51 млн грн. за телекомунікаційне обладнання (4 одиниці) для функціонування захищеної мережі автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців». Ще 0,20 млн грн.  фірма отримає за технічне обслуговування системи безперебійного живлення центру обробки даних «Державного реєстру виборців».

Ще 0,51 млн грн. заплатять ТОВ «Міромікс Юнайтед» за програмне забезпечення Dell Kace Virtual Appliance For 2700 Nodes або еквівалент (1 ліцензія безстрокової дії) для управління обладнанням.