Янукович два роки літав на незареєстрованому та нерозмитненому вертольоті «Agusta»?
10.01.2014   //   856 Переглядів
Вертоліт Януковича  Agusta AW139 (номер UR-CRB) ціною майже 10 мільйонів євро.

Вертоліт Януковича Agusta AW139 (номер UR-CRB) ціною майже 10 мільйонів євро, сфотографований у Харкові 25 жовтня 2012 року.

 Вертоліт Agusta AW 139 з бортовим номером UR-CRB  отримав реєстраційне посвідчення Державної авіаслужби України у липні 2013 року. Про свідчать дані Реєстру цивільних повітряних суден України станом на 8 січня 2014 року.

Державне авіапідприємство «Україна» Державного управління справами орендувало цей вертоліт у ТОВ «Центравіа» ще у 2011 році. Вартість оренди тоді була визначена у розмірі 7,50 млн грн. на рік.

Після цього спотерри зафіксували пересування Agusta AW 139 з бортовим номером UR-CRB у повітряному просторі України. Тобто вертоліт виконував польоти до того, як Державіаслужба видала реєстраційне посвідчення. Хоча в обґрунтуванні закупівлі послуг з оренди вертольота було вказано, що «вертоліт Augusta 139 бортовий номер UR-CRB є єдиним екземпляром в Україні, допущеним до експлуатації в ТОВ «Центравіа», що підтверджується висновком Міністерства транспорту та зв`язку України та Управлінням державної охорони України».

авіареєстр

За даними джерел «Наших Грошей» у митній службі, цей вертоліт 2008 року випуску з заводським номером 41008 було офіційно імпортовано в Україну лише у квітні 2013 року. Тобто через два роки, як його вперше сфотографували в Україні (на фото внизу).

Митна вартість вертольоту склала понад 9 млн євро. Відправником виступив офшор «Speed aero limited» з острова Мен. А імпортером було ТОВ «Центравіа».

«Центравіа» нині зареєстровано на донеччанина Павла Ковальова, офшор «Аеро холдінгс лімітед» з Віргінських островів та ТОВ «Аеро холдінгс». Остання фірма належить офшору «Аеро холдінгс лімітед» з острова Мен.

Першими засновниками «Центравіа» були Павло Литовченко та фірма «Укркиївресурс», пов’язані з відчуженням у держави резиденції «Межигір’я» для Віктора Януковича.

споттер