Партія регіонів направила донецького «смотрящего» покращувати свій імідж у Запоріжжі
08.01.2014   //   79 Переглядів

Депутат Донецької міської ради Андрій Альоша призначений радником з питань взаємодії з бізнесом та залучення інвестицій голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Пеклушенка. Про це повідомляють «Наші Гроші. Запоріжжя» з посиланням на «Espreso.tv».

При цьому, як пише «Gazeta.ua»  з посиланням на внутрішню аналітичну записку Партії регіонів, таке рішення прийнято з метою негайного покращення соціально-економічної ситуації в Запоріжжі та Запорізькій області, поліпшення іміджу вищого керівництва країни в контексті президентської кампанії 2015 року.

В документі сказано, що «рішенню передувала кампанія правоохоронних органів щодо нейтралізації кримінального впливу на виконавчу владу в регіоні», маючи на увазі арешт Євгена Анісімова, якого у ЗМІ називали «смотрящим» за Запоріжжям від нардепа-«регіонала» Юрія Іванющенка.

Поки новопризначений помічник знайомиться з ситуацією, інакше як  «новим смотрящим» в Запоріжжі його не називають.

«До нього черга стоїть. А він не знає, що робити…Треба підписувати документи, отримувати дозволи. Всі направляють в «Шератон» (найдорожчий готель в Запоріжжі, де знаходиться офіс Альоші).  А він лише питає: а що за підприємство, а як працює, а який прибуток», – розповіли місцеві підприємці.

Окрім того, після приходу в область Альоші, за даними джерел, ряду керівників комунальних підприємств, які входили до орбіти впливу Євгена Анісімова, порекомендували піти на лікарняний, або ж звільнитися за власним бажанням. На їхні місця вже призначені або найближчим часом будуть призначені посадовці з Дніпропетровської, Луганської та Харківської областей.

Нагадаємо, Андрій Альоша є президентом фінансово-промислової  корпорації «DMS». До Донецької міськради обирався за списками вже ліквідованої «Сильної України», а на перше засідання ради приїхав на Rolls Royce Phantom.

531217_1_595-horz