Земляки розпиляли 40 мільйонів на «Ладижинський гай»
26.12.2013   //   102 Переглядів

Ладижинська міськрада Вінницької області 18 грудня уклала угоду з ТОВ «КСК-БЛОК» на будівництво об’єкта природно-заповідного фонду-дендрологічного парку місцевого значення в м.Ладижин Вінницької області «Ладижинський гай». Вартість угоди складає 39,59 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

«Ладижинський гай» має зайняти територію 10 га. Роботи фінансується з місцевих бюджетів і розраховані на 2013-2016 рр.

Техзавданням передбачено влаштування проїздів та пішохідних переходів, огородження парку, будівництво дитячого та спортивного майданчиків, зведення шести альтанок і двох літніх павільйонів, встановлення двох громадських вбиралень, будівництво штучної водойми, прокладання кабелю 10 кВ і трансформаторної  підстанції КТП-100кВА, будівництво свердловини та водогону для водопостачання, водогону і системи поливу, освітлення, висадка дерев і кущів та ін.

Власниками «КСК-Блок» є Володимир Іванов і Олександр Олійник.

Відомо, що Володимир Іванов родом із села Верхнячка Христинівського району Черкаської області.

Єдиним конкурентом на торгах з прпозицією на 5,36 млн грн. дорожчою було київське ПП «Сантерра», яким володіє Олександр Підгородецький з Христинівки Черкаської області. Статутний капітал фірми складає 100 грн.

За даними місцевих ЗМІ, директором майбутнього дендропарку «Ладижинський гай» став Володимир Супрун, який близько 18 років пропрацював ландшафтним дизайнером у підмосковному Шеремєтьєво.