Екс-кандидата в мери Сум символічно оштрафували за самовільне розширення будівельної ділянки
18.12.2013   //   166 Переглядів

Суд стягнув з ТОВ «Будівельно-виробничо-комерційна компанія «Федорченко» 13 тис грн. шкоди, заподіяної внаслідок самовільного використання земельної ділянки по вул. Дем’яна Коротченка, 12/1 в Сумах. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду України від 5 грудня.

Встановлено, що за договором від 25.12.2006 ТОВ «Моноліт «Будівельний Альянс-Суми» орендує ділянку площею 0,54 га для будівництва трьох багатоповерхівок. Згідно з договором від 15.11.2010, будівництво цього об’єкту проводить ТОВ «БВКК Федорченко».

Влітку 2011 року облуправління Держкомзему виявило, що «БВКК Федорченко» огородило ділянку за межами орендованої площі, зайнявши самовільно 0,16 га.

Як встановив суд, фірма звільнила цю ділянку якраз перед поданням позову прокуратурою. Разом з тим, суд стягнув з «БВКК Федорченко» шкоду за самовільне використання ділянки в сумі 13 тис грн.

Засновниками ТОВ «БВКК Федорченко» є Віктор Федорченко (97,9%), а також Галина Голубченко, Людмила Клокова, Віталій Куц, Володимир Пархоменко, Микола Ставничий і ТОВ Компанія з управління активами – адміністратор пенсійних фондів «Укрсоц-Капітал». Федорченко двічі балотувався в мери Сум. На останніх виборах був кандидатом від Партії регіонів. На виборах 2006 року зайняв друге місце.

Нинішнім засновником ТОВ «Моноліт «Будівельний Альянс-Суми» є Валерій Олексійович Грицик. Людина з таким ПІБ була начальником контрольно-ревізійного відділу департаменту комунальної власності Сумської міськради.

Протягом 2010-2013 років засновниками ТОВ «Моноліт «Будівельний Альянс-Суми» були депутат Сумської міськради (з 2006 року) від ВО «Батьківщина» Володимир Шилов і Віктор Васіканцев.