Член міськвиконкому напиляв 14 мільйонів зі своєю екс-«дочіркою» і партнером соратника-«тушки»
09.12.2013   //  

ПАТ «Луцьксантехмонтаж-536» у період з 19 по 29 листопада за результатами тендерів отримало від державних установ будівельні підряди на загальну суму 13,78 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Холонівська сільська рада замовила фірмі будівництво дошкільного навчального закладу на 40 місць за 6,17 млн грн. До кінця 2015 р. коштом держбюджету мають збудувати садок, закупити в нього побутову техніку, меблі, озеленити й облаштувати територію.

Єдиним конкурентом виступило ТОВ «Житлобуд-2». До середини 2012 року 51% фірми «Житлобуд-2» належало ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536». Потім компанію переоформили на її багаторічного керівника Леоніда Стефановича. Наразі власниками фірми є Леонід Стефанович, Ольга Стефанович, Анатолій Дука, Наталія Бохонко.

Раніше «Луцьксантехмонтаж» і «Житлобуд-2»  регулярно розігрували тендери між собою.

Ще 7,61 млн грн. «Луцьксантехмонтаж» отримає від Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Волинської облдержадміністрації, який замовив реконструкцію зовнішніх інженерних мереж Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання. Термін виконання робіт чітко не визначений – з дати укладання договору та до повного виконання сторонами взятих на себе зобов’язань.

Єдиним конкурентом фірми на цих торгах було ТзОВ «Західелектромонтаж», яким володіє Ігор Рогаля. Останній також є бізнес-партнером депутата Волинської облради Віктора Кобринчука (заснували ТОВ «НЕП»). Окрім того свого часу Рогаля і Кобринчук були зареєстровані за однією адресою в Луцьку. Кобринчук разом з Чорнухою також був депутатом від «Батьківщини» минулого скликання (2006-2010р.р.).

Наразі в облраді Кобринчук є членом постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, будівництва, архітектури та ЖКГ. У вересні 2013 р. Кобринчук вийшов із фракції ВО «Батьківщина» та разом ще з кількома депутатами від «Батьківщини» і «Фронту змін» долучився до депутатської групи «Патріоти Волині», яку очолив Степан Івахів, обраний від «Партії регіонів».

На обох тендерах конкуренти «Луцьксантехмонтажу» програвали з різницею в 0,3%.