Партнерам доньки екс-головного комунальника дають 3 мільйони на каналізацію
28.11.2013   //  

Управління капітального будівництва Львівської міськради 18 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Львівбудмережі» на каналізування житлових будинків індивідуальної забудови у районі вул. Корейської (між вул.Ковельською і вул.М. Гамалії). Вартість угоди становить 2,97 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи заплановані на 2013 – 2014 роки і фінансуються з місцевого бюджету.

Передбачено прокладання нових труб і промивання трубопроводів на водопроводі по вулиці Гамалії, кріплення дошками стінок котлованів і траншей та ін. Також заплановані роботи на колекторах по вулицях Галечко, Гамалії, Горіховій, Корейській, Милятинській, Миргородській, Пінській, Падури, Поворотній, Теребовельській, Черніка. Тут укладуть трубопроводи, влаштують підземні комунікації і каналізаційні колодязі та ін.

Протокол торгів досі не оприлюднено всупереч вимогам закону про держзакупівлі.

Власницею «Львівбудмережі» є Леся Кужея. Першозасновником фірми у грудні 2012 року був Олег Пастущак.

Також Леся Кужею була засновницею ТОВ «Будівельна компанія «Інстал плюс», яке у 2011 році отримало підряд вартістю 3,86 млн грн. на ремонт водогону та каналізацію по вул. Бортнянського. Сьогодні власником «Будівельної компанії «Інстал плюс» є Тарас Фургало.

Відомо, що Тарас Фургало, Юрій Кужея і Зоряна Пастущук є власниками ТОВ «З.Ю.Т.Р», що виготовляє бетонні вироби для будівництва.

Зоряна Пастущук є донькою Мирослава Пастущука, який до 2006 року був начальником управління житлово-комунального господарства Львівської міської ради.

Нагадаємо, що фірма «Львівбудмережі» отримала свій перший підряд 7 листопада цього року на реконструкцію вулиці І. Мечникова вартістю 46,76 млн грн.